Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie na nierównościach


MrMajstro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Od jakiegoś czasu walczę z dziwnym pukaniem w zawieszeniu z lewej strony ale niestety chyba przegrywam tą batalię... Z lewej strony z przodu COŚ puka ale nie wiem co mam wymienione praktycznie wszystko jedyne co zostało stare to osłona na amortyzatorze i sprężyna a tak wszystkie wahacze są nowe łączniki drążki itp a to dalej puka... Ma ktoś pomysł co to może być? Dodam że dźwięk nie jest metaliczny tylko taki bardziej głuchy i pojawia się gdy na drodze jest mocniejsza górka albo dołek gdzie jakby mocniej dobija amortyzator w górę lub w dół. Np jak jest próg zwalniający i pokonam go z prędkością 15km/h to przy wjeździe jak i zjeździe z progu jest puknięcie... Mi już ręce opadają nie wiem w co uderzyć żeby znaleźć winowajcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andrzej36 napisał:

Amortyzatory wymieniłeś? Może górna guma amorka 

Amortyzatory wymienione, jak już mówiłem stare są tylko odboje i sprężyny.

Górna guma masz na myśli te pseudo łożysko czy to co sprężyna na tym siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całe te górne mocowanie tam jest poduszka gumowa może tam jest luz ...a może sam amortyzator??? Nie ma cudów skoro puka to gdzieś musi byc luz . Mnie kiedyś na nierównościach dźwięki wydawal odboj zerwany w b6 avant z tyłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Andrzej36 napisał:

Tak całe te górne mocowanie tam jest poduszka gumowa może tam jest luz ...a może sam amortyzator??? Nie ma cudów skoro puka to gdzieś musi byc luz . Mnie kiedyś na nierównościach dźwięki wydawal odboj zerwany w b6 avant z tyłu 

Poduszka górna jest w porządku, sprawdzałem jak wymieniałem amortyzator. Może być ze u mnie sam odbój jest do kitu i dlatego takie dźwięki są, niedługo zabiorę się za wymianę tego może to pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...