Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane serwisy/warsztaty - Rzeszów


MuRaT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - poszukuję rzetelnego mechanika na terenie Rzeszowa i okolic (+-40km), który wie co robi i nie leci w kulki.

Do tej pory przerobiłem ze 4 serwisy i żadnego nie mógłbym z czystym sumieniem polecić. Aktualnie załamuję już ręce. ?

Albo samochód wraca zrobiony byle jak albo nie jest w ogóle sprawdzany, przez co po kilku dniach z powrotem wraca na serwis (rekordowo 6 razy przy prostej wymianie tarcze tył + klocki --> ostatecznie polecany serwis poległ). Często gęsto się zdarzało, że nie dostałem też informacji o rzeczach, które powinny zostać zrobione mimo, że zawsze proszę o taką diagnostykę (i zawsze jestem gotów za to zapłacić), przez co nie ujechałem czasami 100km, kiedy trzeba było szukać serwisu bo coś było nie dokończone albo niewłaściwie zrobione.

Na ten moment potrzebuję kogoś od:

-regeneracji zawieszenia,

-wymiany sprzęgła,

-wymiany pompy wspomagania,

-diagnostyki ogólnej samochodu.

 

Liczę na waszą pomoc w tym temacie ?? bo jednak każdy z nas już trochę warsztatów przerobił i ma jakieś doświadczenie. ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 16:08, MuRaT napisał:

Tak jak w temacie - poszukuję rzetelnego mechanika na terenie Rzeszowa i okolic (+-40km), który wie co robi i nie leci w kulki.

Do tej pory przerobiłem ze 4 serwisy i żadnego nie mógłbym z czystym sumieniem polecić. Aktualnie załamuję już ręce. ?

Albo samochód wraca zrobiony byle jak albo nie jest w ogóle sprawdzany, przez co po kilku dniach z powrotem wraca na serwis (rekordowo 6 razy przy prostej wymianie tarcze tył + klocki --> ostatecznie polecany serwis poległ). Często gęsto się zdarzało, że nie dostałem też informacji o rzeczach, które powinny zostać zrobione mimo, że zawsze proszę o taką diagnostykę (i zawsze jestem gotów za to zapłacić), przez co nie ujechałem czasami 100km, kiedy trzeba było szukać serwisu bo coś było nie dokończone albo niewłaściwie zrobione.

Na ten moment potrzebuję kogoś od:

-regeneracji zawieszenia,

-wymiany sprzęgła,

-wymiany pompy wspomagania,

-diagnostyki ogólnej samochodu.

 

Liczę na waszą pomoc w tym temacie ?? bo jednak każdy z nas już trochę warsztatów przerobił i ma jakieś doświadczenie. ??

 

 

No dobra, czy mógłbyś wymienić te serwisy, które sobie nie poradziły ? Po co się powtarzać. Sprawdzałeś nowy punk na Przemysłowej 13 specjalizujący się w VAG CarPoint ? Sam jestem z Rzeszowa i szukam czegoś rzetelnego do VW, bo Audi robię w VAG Świlcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak serwis to tylko omt mają tez pomoc drogowa 

 

Edytowane przez bzak7124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bzak7124 napisał(a):

Jak serwis to tylko omt mają tez pomoc drogowa 

 

Chyba Ci się województwa pop...ły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...