Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik się gotuje.


Netsuu98a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z a4 b5 1.6 auto po odpaleniu bardzo szybko grzeje się po paru minutach na postoju temp. płynu ma 90stopni (szybciej niż powinna)

Dodatkowo po 50km auto dławi sie i odmawia dalszej jazdy, po zgaszeniu i odpaleniu dalej mogę jechać lecz nie wiem jak długo '' hehe '' puszka od strony silnika jest cała czerwona aż się z niej kopci, ludzie pisali że zatkany kat (wiec użyłem środka do czyszczenia, nic to nie zmieniło)

Potem odkręciłem termostat sprawdziłem go czy się otwiera ( działa poprawnie) ale skoro juz odkręciłem to założyłem nowy. Teraz jak nalałem płynu to kapie płyn a po odpaleniu to leje się ciurkiem po bloku nie widzę czy na pewno z termostatu ale strumień wskazuje na termostat, teraz nie wiem co zrobić bo ani do mechanika nie zajadę autem ani nie wiem dlaczego aż tak się leje... pomocy 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdj pokazuje tą puszkę o której wspominam.

Zrzut ekranu 2022-09-15 202449.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Netsuu98a napisał:

puszka od strony silnika jest cała czerwona aż się z niej kopci, ludzie pisali że zatkany kat (wiec użyłem środka do czyszczenia, nic to nie zmieniło

Słusznie pisali ze kat zapchany. Żaden magiczny środek nie wyczyści kata,możliwe że Twój się pokruszył już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...