Jump to content
IGNORED

Montaż fabrycznego wzmacniacza/ wymiana audio


przemas1234
 Share

Recommended Posts

Witam, czy ktoś posiada może schemat podłączenia fabrycznego wzmacniacza? Czy pojawia się ochrona komponentu, czy wystarczy kodowanie Vcdsem?

 

Zauważyłem w Internecie że w całkiem niezłych cenach można wyrwać oryginalny wzmacniacz. W tej chwili mam tylko tuner i ogólnie jakość audio w porównaniu z poprzednim modelem oceniam bardzo slabo, mimo ori suba w bagażniku. Czy montaż ori wzmacniacza poprawi jakość dźwięku na obecnych głośnikach?

 

Chciałem z początku wymienić same głośniki w drzwiach, ale natknąłem się na zagraniczny filmik, w który gościu posiadając tylko tuner radiowy tak jak ja wymienił głośniki z przodu i po prostu to nie grało. Widać że za mało mocy. Może lepiej sprawdzą się jakieś budżetowe głośniki w tym przypadku?

 

Z kolei widziałem inny filmik kogoś jak wsadził u siebie audio system w drzwiach, czyli już półka wyższa i efekt osiągnął całkiem niezły. Z taka różnica że posiadał on fabryczny wzmacniacz. Może pójść w tym kierunku? Dobre głośniki plus ori wzmak?

 

Zdaję sobie sprawę że najlepiej byłoby dać jakiś customowy wzmacniacz i do tego głośniki, ale nie chce ładować kilku tysięcy w nagłośnienie. Mam świadomość że w życiu przy sprzedaży tych pieniędzy nie wycofam. Nie zależy mi również na spektakularnym efekcie. Zadowoli mnie efekt porównywalny do dźwięku w modelu B6, a jak będzie lepiej to tylko na +.

 

Będę wdzięczny za podzielenie się Waszymi doświadczeniami/spostrzeżeniami w tej materii? 

 

Pozdrawiam 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...