Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż fabrycznego wzmacniacza/ wymiana audio


przemas1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada może schemat podłączenia fabrycznego wzmacniacza? Czy pojawia się ochrona komponentu, czy wystarczy kodowanie Vcdsem?

 

Zauważyłem w Internecie że w całkiem niezłych cenach można wyrwać oryginalny wzmacniacz. W tej chwili mam tylko tuner i ogólnie jakość audio w porównaniu z poprzednim modelem oceniam bardzo slabo, mimo ori suba w bagażniku. Czy montaż ori wzmacniacza poprawi jakość dźwięku na obecnych głośnikach?

 

Chciałem z początku wymienić same głośniki w drzwiach, ale natknąłem się na zagraniczny filmik, w który gościu posiadając tylko tuner radiowy tak jak ja wymienił głośniki z przodu i po prostu to nie grało. Widać że za mało mocy. Może lepiej sprawdzą się jakieś budżetowe głośniki w tym przypadku?

 

Z kolei widziałem inny filmik kogoś jak wsadził u siebie audio system w drzwiach, czyli już półka wyższa i efekt osiągnął całkiem niezły. Z taka różnica że posiadał on fabryczny wzmacniacz. Może pójść w tym kierunku? Dobre głośniki plus ori wzmak?

 

Zdaję sobie sprawę że najlepiej byłoby dać jakiś customowy wzmacniacz i do tego głośniki, ale nie chce ładować kilku tysięcy w nagłośnienie. Mam świadomość że w życiu przy sprzedaży tych pieniędzy nie wycofam. Nie zależy mi również na spektakularnym efekcie. Zadowoli mnie efekt porównywalny do dźwięku w modelu B6, a jak będzie lepiej to tylko na +.

 

Będę wdzięczny za podzielenie się Waszymi doświadczeniami/spostrzeżeniami w tej materii? 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...