Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgnieciony próg A4 B5


Bartknow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w efekcie spotkania z kamieniem/krawężnikiem wgniótł mi się próg do góry ok. 1cm głęboko na odcinku 15-20cm. Próbować to wyciągać? Jeśli tak to w jaki sposób to ogarnąć warto to w ogóle ruszać czy lepiej zostawić tak jak jest? Nie ukrywam trochę kłuję w oczy..

326967558_871223850797269_5180975040141719535_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę słabo widać jak to ogólnie wygląda... jak stoisz, inaczej jak auto sobie stoi a to przykucniesz nie wiem dwa metry od niego to widać to ?

 

pytam bo a4 b5 jest ostatnim modelem który ma mega zabezpieczony spód auta, dokładnie tak samo jak audi 80, w zasadzie a4 b5 to to jest takie bardziej zaokrąglone audi 80 i jakby to tam nie było widoczne to bym nie ruszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sahipp napisał(a):

trochę słabo widać jak to ogólnie wygląda... jak stoisz, inaczej jak auto sobie stoi a to przykucniesz nie wiem dwa metry od niego to widać to ?

 

pytam bo a4 b5 jest ostatnim modelem który ma mega zabezpieczony spód auta, dokładnie tak samo jak audi 80, w zasadzie a4 b5 to to jest takie bardziej zaokrąglone audi 80 i jakby to tam nie było widoczne to bym nie ruszał...

Ogólnie niby kumpel mówi że jakby miał kupować auto czy cos to by się nawet nie skapnął mnie osobiście trochę to kłuje w oczy. Tak to wygląda jeśli chodzi o to jak się stanie dalej od auta tutaj gdzie jest zaznaczone to jest to wgniecione a na drugim foto druga strona

20230111_143542.jpg

20230111_143606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Tobie że dramatu wizualnego nie ma... ja chyba bym tego nie ruszał... naprawa nie wiem z czym będzie się wiązać ale jeżeli zostanie uszkodzona fabryczna powłoka antykorozyjna to ciężko to będzie tak zabezpieczyć jak było ori... bardziej po oczach kłuje druga strona bo tam widać że też jakaś przygoda była na wysokości początku przednich drzwi... w ostateczności jak będziesz się z tym źle czuł, auto jest Twoja perełką i sobie je tam dłubiesz to możesz dołożyć listwy progowe od S`ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sahipp napisał(a):

powiem Tobie że dramatu wizualnego nie ma... ja chyba bym tego nie ruszał... naprawa nie wiem z czym będzie się wiązać ale jeżeli zostanie uszkodzona fabryczna powłoka antykorozyjna to ciężko to będzie tak zabezpieczyć jak było ori... bardziej po oczach kłuje druga strona bo tam widać że też jakaś przygoda była na wysokości początku przednich drzwi... w ostateczności jak będziesz się z tym źle czuł, auto jest Twoja perełką i sobie je tam dłubiesz to możesz dołożyć listwy progowe od S`ki

Niestety poprzedni właściciel podnosił auto żabą i to pogiął na wysokości drzwi.. Z autem mam związane plany i chcę sobie dłubać dlatego tak się zastanawiam nad tym ale chyba po prostu to zostawie ew zabezpieczę i tyle tak jak mówisz, mi się to rzuca w oczy kumpel np mówi że tego praktycznie nie widać jak się nie wie i się stoi przy aucie także..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bartknow napisał(a):

Niestety poprzedni właściciel podnosił auto żabą i to pogiął na wysokości drzwi..

nic nie poradzisz, zdarza się... trzeba wyciągnąć wnioski i pamiętać że to niskie auto... jak wspomniałem ratunkiem z opresji z listwy progowe S... A tak ogólnie naprawdę nie rzuca się to w oczy... Ogarnij sobie ładnie te listy drzwiowe, ewentualnie je usuń i będzie to naprawdę fajnie wyglądać, bo najbardziej tak patrząc z boku to to się w oczy rzuca niż to wgniecenie na progu i jak to ogarniesz to może się okazać że nawet listy S nie będą potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sahipp napisał(a):

nic nie poradzisz, zdarza się... trzeba wyciągnąć wnioski i pamiętać że to niskie auto... jak wspomniałem ratunkiem z opresji z listwy progowe S... A tak ogólnie naprawdę nie rzuca się to w oczy... Ogarnij sobie ładnie te listy drzwiowe, ewentualnie je usuń i będzie to naprawdę fajnie wyglądać, bo najbardziej tak patrząc z boku to to się w oczy rzuca niż to wgniecenie na progu i jak to ogarniesz to może się okazać że nawet listy S nie będą potrzebne...

Faktycznie odpuszcze raczej temat, z ciekawości sciągnąłem plastikową osłone progu od wewnątrz i niestety nie ma żadnego otworu a tak to wiercić jakiś itd to też lipa.. Zrobię tak jak mówisz zostawię to jedynie zabezpieczę a kiedyś może założe listwy z S lub laminaty + wyrzucę listwy z drzwi, w końcu się człowiek przyzwyczai :D Nie ma co wiercić i tłuc młotkiem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze i ładnie... mówię nie kłuje to oczy i faktycznie trzeba by wiedzieć i patrzeć bezpośrednio... a tak to nie rzuca się w oczy... bez listew na drzwiach o dwa niba lepiej to audi wygląda... jak masz ochotę to poszukam gdzieś fotek mojej a4 b5 jak wyglądała ( byłaby do dziś gdyby nie kretyn co mi skasował ją od tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sahipp napisał(a):

będzie dobrze i ładnie... mówię nie kłuje to oczy i faktycznie trzeba by wiedzieć i patrzeć bezpośrednio... a tak to nie rzuca się w oczy... bez listew na drzwiach o dwa niba lepiej to audi wygląda... jak masz ochotę to poszukam gdzieś fotek mojej a4 b5 jak wyglądała ( byłaby do dziś gdyby nie kretyn co mi skasował ją od tyłu)

No dokładnie już trudno trzeba z tym żyć i tyle, też to może tak się rzuca w oczy bo miejscami troszkę ten baranek zszedł i jest białe a jak się to uzupełni może będzie lepiej.. Pewnie, możesz podesłać fotki z chęcią zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartknow napisał(a):

troszkę ten baranek zszedł i jest białe a jak się to uzupełni może będzie lepiej

to koniecznie uzupełnij jak chcesz sobie autko zrobić bo może nie od razu ale później pojawi się problem korozji w tym miejscu... również przerobiłem krawężnik tyle że nic nie wgniotłem tylko zdarłem tą warstwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartknow napisał(a):

podesłać fotki z chęcią zobaczę

na fotce nawet widać gdzie zdarłem fabrycznego baranka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...