Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mógłby ktoś się temu przyjrzeć i pomóc wyciągnąć wnioski ?


Garnus

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu podłączam sobie obeeleven do audi i sprawdzam różne parametry. Od jakiegoś czasu zaczęło interesować mnie zapełnienie filtra DPF mam podstawy twierdzić że jest pusty i ktoś kiedyś go wyleczył z tej ekologi. Zawsze gdy wchodzę w parametry na żywo tak się to nazywa w obeeleven to zapełnienie filtra zawsze jest zero :co: niedawno zauważyłem taka taką opcję jak gotowość i tam kilka rzeczy mnie zaciekawiło (foto wstawię poniżej). Dodam też że auto nie miało wymienianej odmy od nowość ? czyli pochłania dość duże ilości oleju , wiadomo kopci na niebiesko ale bardziej dziwi mnie to że do tej pory jeszcze się nic nie zapchało :co:  zawsze gdy jestem w pobliżu tej puszki to zapominam w nią pukać aby sprawdzić czy jest taki typowo metaliczny dźwięk. Jeszcze na dodatek mam wrażenie że jak soję przy tłumiku i auto pracuje na wolnych obrotach to naprawdę czuć jak napierają te spaliny . Mógłby ktoś podsunąć jakieś wnioski gdyż nie chce odkręcać tych zapieczonych śrub aby zaspokoić swoją ciekawość. I też bym chciał się dowiedzieć czy ktoś ruszał soft aby wywalić dpf

Screenshot_2023-01-26-20-00-11-697_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_2023-01-26-19-55-43-160_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_2023-01-26-19-55-18-189_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_2023-01-26-19-55-07-564_com.voltasit.obdeleven.jpg

Edytowane przez Garnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...