Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koła 19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zastanawiam się nad zakupem felg 19 opona 235/35/19 et35 zawieszenie Ori 1BE chce przejść z 17 na większe jak to się ma do komfortu jazdy i czy zawieszenie szybciej się zużyje ??

Opublikowano

Na pewno będzie twardziej ale zależy po jakich drogach jeżdzisz i z jaką prędkością.

Ja mam auto na gwincie i 19kach , jest nisko i nie narzekam.

Opublikowano
  • Autor

No drogi mieszane trochę trasa miasto boje się czy zawieszenie szybciej się nie wybije

Opublikowano

Dostosujesz prędkość i bedzie ok po miesiącu , masz 1BE więc nie jest twardo. Po za tym masz wyżej u mnie miska nad ziemią jest 7 cm i daję radę ale od 25 lat jeżdżę obniżonymi autami.  :guma:

Pewnie przejdziesz potem na niższe zawieszenie bo dopiero wtedy auto wygląda , duże fele to nie wszystko. :naughty:

 

Opublikowano
  • Autor

Czyli twoim zdaniem montować 19 i będzie git nie powinno się nic stać tylko pogorszy się komfort jazdy ? 

Opublikowano
52 minuty temu, Siwy2495 napisał(a):

Czyli twoim zdaniem montować 19 i będzie git nie powinno się nic stać tylko pogorszy się komfort jazdy ? 

nie nic się nie stanie, jednak z mechanicznego punktu widzenia cienki profil opony nie jest zdrowy dla wielowahacza szczególnie w naszych polskich warunkach... jak bardzo będzie gorzej to zależy ile kto jeździ i jakie ma drogi po których się porusza.... może być tak że żadnej różnicy w zużyciu wahaczy nie będzie, a jak ktoś mieszka w miejscu gdzie drogi są nie najlepsze to wiadomo kapkę szybciej się wszystko zużyje....

Opublikowano
6 godzin temu, Siwy2495 napisał(a):

Czyli twoim zdaniem montować 19 i będzie git nie powinno się nic stać tylko pogorszy się komfort jazdy ? 

Nic się się nie stanie bedzie nieco twardziej bo profil opony niższy. Tyle

Zawieszenie masz normalne nie utwardzone.

Tak jak napisałem ogarniesz jazdę po miesiącu.

Opublikowano

Bedziesz musial napewno bardziej uważać na dziury bo mozna juz latwo na tym profilu skrzywic. Zawieszenie sie szybciej zuzyje jak bedziesz jezdzil po słabych drogach, wiadomo ze czym mniej opony tym wiecej przenoszą na siebie wahacze, tak samo komfort spada.

Edytowane przez --Rafcio--

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.