Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z panelem klimatronika


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z panelem klimatronika u siebie w aucie, klimatronik z roku 95-96 problem jest taki ze padl i nie wyswietla nic - ciemno, dziala podswietlenie po wlaczeniu swiatel, od czasu do czasu wlaczy sie na chwile i potem znowu zgasnie - nie jest to zadne mruganie.

i teraz tak.... na stole klimatronik dziala, poprawilem luty bo i tak go mialem rozkreconego... problem jest w zasilaniu klimatronika z wiazki auta, jest tam napiecie ok 4v, patrzac na schemat wyglada to tak ze po przekreceniu zaplonu zalancza sie przekaznik nr1  (sprawdzony - ok) on podaje zasilenie na bezpiecznik (wszystko ok) bezpiecznik dobry i z bezpiecznika tez wychodzi +12, problem bo nie dochodzi juz na panel. moje pytanie jest: czy miedzy bezpiecznikiem a panelem jest cos jeszcze? na jakims schemacie znalazlem ze jest tam skretka przewodow czy to moze byc problemem? ogolnie te skretki sa zrobione dosyc solidnie i nie wydaje mi sie zeby kabel sie tam np. urwal.... ktos sie orietuje w jakim miejscu mniej wiecej jest ta skretka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima.jpg.d251f152923af6d10af831cc9156b1de.jpg

W tym miejscu jest 4v?

Jak zgnił albo się upalił spróbuj wyciągnąć przewód z wiązki po długości dojdziesz gdzie jest łączenie.

Z tymi zagnieceniami różnie bywa, to akurat b8 20230221_085942.jpg.2d11cb442d6cf514fbf379f9566a37bf.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pinie D9 jest 4v a na wyjsciu z bezpiecznika 12v, wyciagnac kabla nie idzie a wizka dalej wchodzi pod deske rozdzielcza i niemam dojscia do tej skretki kabli .... a co do tych skretek to w b5 ladniej to robili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...