Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robson_s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robson_s

  1. Wszystko zasilane po przekaźniku pompy paliwa
  2. Jeśli dolot szczelny przepływka zawyża. Wypieta z tipa i kolektora?
  3. Jaśniej się nie da. Na podstawie przekaźnika masz numery pinów tam gdzie 3 ma być 12v Samochód odpala czy nie?
  4. Wszystko ma zasilanie po przekaźniku pompy paliwa
  5. Przekażnik pin 3 +po stacyjce, 1 + stały, 5 do 65 pinu sterownika,
  6. Cewki. Możesz też przerobić swoją wiązkę, dużo roboty nie ma
  7. Na przekaźniku sprawdzałeś napięcie? Rozumiem że teraz nie odpala.
  8. Jakie są błedy, temperatura płynu? Masz niskie wysterowanie n-ki sterownik tnie doładowanie
  9. Jestem pewien Tak
  10. robson_s odpowiedział(a) na Malan_mk4 temat w 1.8T
    95 czy 98? Może cofać od kiepskiego paliwa albo tak soft zrobiony.
  11. Bezpiecznik jest po przekaźniku napięcie jest w momencie działania pompy, wiec jak sprawdzałeś na włączonym zapłonie to nie powinno tam być napięcia
  12. robson_s odpowiedział(a) na Malan_mk4 temat w 1.8T
    Jakie turbo? Jakie paliwo? Zapłonu trochę cofa, reszta w miarę
  13. Na pewno nie masz jakiegoś wycieku? Kasowałeś błędy przed logami? Wykręć świece przy takim spalaniu będą czarne. Jak by palił 30/100 przy spokojnej jeździe to już raczej wypadały by zapłony od zabogatej mieszanki czarny dym z wydechu i smród nie spalonej benzyny. Jak mnie pamięc nie myli w b6 nie było AWT, sterownik układ paliwowy z jakiego silnika?
  14. Z logów wszystko w porządku.
  15. Poza przepływem z kosmosu, pompa paliwa nie jest padnięta? Wtryski pętlą korekty +25
  16. za mało pokazuje albo przepływka albo lewe powietrze
  17. robson_s odpowiedział(a) na CZARO_B7 temat w 1.8T
    Kasowałeś błędy przed logami? Zrób porządnego loga na gazie,ale już widać że jest tragicznie ustawiony
  18. robson_s odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TFSI
    Jakie jest mierzone niskie ,jakie wysokie ciśnienie?
  19. Albo drugi kat, albo wyłączyć w sofcie
  20. To jest masa czujników ,nie można se ot tak podpiąć z budy musi być ze sterownika
  21. Podejdzie
  22. Ten alternator jest chłodzony płynem
  23. Sprawdź pod obciążeniem. Przepływomierz może dobrze mierzyć tylko jest nieszczelność lub zaślepiony egr
  24. Vcds? -0,3 czyli 300mbar? Na zgaszonym ile pokazuje? Jeśli map spawny i na odpalonym pokazuje 300 mbar masz zatkany dolot
  25. Nie spojrzałem na doładowanie, to i przepływ mały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.