Treść opublikowana przez robson_s
-
1.8 T 163KM BFB Nie odpala , dużo błędów zwarcia do masy itp.
Wszystko zasilane po przekaźniku pompy paliwa
-
1.8T AWT - prośba o analize logów.
Jeśli dolot szczelny przepływka zawyża. Wypieta z tipa i kolektora?
-
Niskie napięcie na pompie paliwa.
Jaśniej się nie da. Na podstawie przekaźnika masz numery pinów tam gdzie 3 ma być 12v Samochód odpala czy nie?
-
Szarpanie na zimnym, czasem dluzsze odpalanie na cieplym.
Wszystko ma zasilanie po przekaźniku pompy paliwa
-
Niskie napięcie na pompie paliwa.
Przekażnik pin 3 +po stacyjce, 1 + stały, 5 do 65 pinu sterownika,
-
Audi a4 b5 1.8t quattro apu zmiana wiązki z wąskopasmowej na szerokopasmową
Cewki. Możesz też przerobić swoją wiązkę, dużo roboty nie ma
-
Niskie napięcie na pompie paliwa.
Na przekaźniku sprawdzałeś napięcie? Rozumiem że teraz nie odpala.
-
Większe doładowanie po rozgrzaniu auta 1.8T BFB
Jakie są błedy, temperatura płynu? Masz niskie wysterowanie n-ki sterownik tnie doładowanie
-
Niskie napięcie na pompie paliwa.
Jestem pewien Tak
-
Ocena logów 1.8t quarto bfb
95 czy 98? Może cofać od kiepskiego paliwa albo tak soft zrobiony.
-
Niskie napięcie na pompie paliwa.
Bezpiecznik jest po przekaźniku napięcie jest w momencie działania pompy, wiec jak sprawdzałeś na włączonym zapłonie to nie powinno tam być napięcia
-
Ocena logów 1.8t quarto bfb
Jakie turbo? Jakie paliwo? Zapłonu trochę cofa, reszta w miarę
-
Audi a4 b6 1.8t-wysokie spalanie
Na pewno nie masz jakiegoś wycieku? Kasowałeś błędy przed logami? Wykręć świece przy takim spalaniu będą czarne. Jak by palił 30/100 przy spokojnej jeździe to już raczej wypadały by zapłony od zabogatej mieszanki czarny dym z wydechu i smród nie spalonej benzyny. Jak mnie pamięc nie myli w b6 nie było AWT, sterownik układ paliwowy z jakiego silnika?
-
Audi a4 b6 1.8t-wysokie spalanie
Z logów wszystko w porządku.
-
Prośba o analizę logów 1.8t 7.5 AWT
Poza przepływem z kosmosu, pompa paliwa nie jest padnięta? Wtryski pętlą korekty +25
-
Wypadający zapłon przy 6000 obrotów bex
za mało pokazuje albo przepływka albo lewe powietrze
-
Ocena Logów 1.8T Quatro BFB
Kasowałeś błędy przed logami? Zrób porządnego loga na gazie,ale już widać że jest tragicznie ustawiony
-
Problem z ciśnieniem paliwa za niskie a4 b8 2.0 tfsi
Jakie jest mierzone niskie ,jakie wysokie ciśnienie?
-
Wycięty wkład katalizatora check engine Audi a4 b8 2.0tfsi
Albo drugi kat, albo wyłączyć w sofcie
-
AVJ - ciężko pali, błędy wszystkich czujników w dolocie.
To jest masa czujników ,nie można se ot tak podpiąć z budy musi być ze sterownika
-
Sonda lambda przed katalizatorem
Podejdzie
-
Wydajniejszy alternator i przewody B6 1.8T BFB
Ten alternator jest chłodzony płynem
-
Czy wartości przepływomierza w A4 B8 2.0TDI są poprawne?
Sprawdź pod obciążeniem. Przepływomierz może dobrze mierzyć tylko jest nieszczelność lub zaślepiony egr
-
Audi A4B7 3.0Tdi BKN pytanie o prawidłowe doładowanie turbiny
Vcds? -0,3 czyli 300mbar? Na zgaszonym ile pokazuje? Jeśli map spawny i na odpalonym pokazuje 300 mbar masz zatkany dolot
-
Wypadający zapłon przy 6000 obrotów bex
Nie spojrzałem na doładowanie, to i przepływ mały