Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 T 163KM BFB Nie odpala , dużo błędów zwarcia do masy itp.


incore86

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy . Zacznę od początku . Z autem nie było problemow pewnego dnia postanowiłem wymienić uszczelkę pokrywy zaworów , wszystko co trzeba poscigalem , założyłem nowa , wszytko tak jak buc powinno . Następnie chciałem odpalić samochód i zaczął się problem auto kręci nie odpala , po podłączeniu po urządzenie diagnostyczne wyskoczyło bardzo dużo błędów między innymi zwarcia , załączam zdjecia . Po około 10 minutach sprawdzania ruszania wtyczkami itp auto odpaliło … na drugi dzień normalnie również odpaliło jadę zatankować zgasiłem auto i znów nagle nie odpala , i znowu te same błędy , znów sprawdzanie ruszanie kostkami nic , pojechałem po kolegę żeby schodowa auto , wracam auto odpala od strzała 😕 Co wymieniłem bo mam druga na części , cały kolektor z wtryskami , przepustnica , wszystkie przekaźniki , ECU suchy , ostanim czasie znów miała problemy żeby odpalić i te same błędy . Póki co odpala za każdym razem lecz po tej wymienię całego kolektora z wtryskami przepustnica tez pojawiał się ten problem ze nie odpaliła … zamierzam wymieć jeszcE czujnik temperatury i czujnik położenia wału . Sprawdzałem wtyczki przy cewkach i wteyskach wszytko jest Ok , możliwe ze jeszcE gdzieś dalej pod izolacja są gdzieś przerwane przewody .. Prosiłbym o jakieś sugestie bo ciężki temat , szukałem ktoś miał tutaj na forum identyczne błędy i sytacje lecz nikt nie odpowiedział a post. Z góry Dziękuje 

IMG_0310.jpeg

IMG_0311.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2023 o 20:28, robson_s napisał(a):

Wszystko zasilane po przekaźniku pompy paliwa

Czyli wina może być przekaźnik pompy paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...