Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi87Nie mów Somes ze i ty zostajesz przy 18kach mysli

zastanawiam się nad tym poważnie :wink4:

szkoda mi odejmować sobie osiągów no i zawias dostaje w d*pę :mysli:

bywa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Za chwilę dla osiągów SoMeS będzie jeździł na 16" :decayed:

Opublikowano

ja bedę się starał w tym roku dobić do Twojej serii i będę toczył moją 18"

Będzie LOW&SLOW :naughty:

Opublikowano

ja wszystko słyszę panienki :cool1:

Opublikowano

które :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 21:38_________________________________________________mi się ta widzi za***iście

3740371356ff4b7f5381.jpg

tyle ze do niej musi być bardzo suta gleba :evil:, a u mnie tak nisko nie bedzie :wink4:

Kur... Ta fela śni mi się po nocach :slina:

Tylko na taką glebę sobie pozwolić nie mogę, a bez tego to ch... będzie :wallbash:

Opublikowano

ja wszystko słyszę panienki :cool1:

my o tym wiemy :polew:, ale jak kupisz jakieś koksiarskie 18 to też będzie kox :wink4:

które :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 21:38_________________________________________________mi się ta widzi za***iście

3740371356ff4b7f5381.jpg

tyle ze do niej musi być bardzo suta gleba :evil:, a u mnie tak nisko nie bedzie :wink4:

Kur... Ta fela śni mi się po nocach :slina:

Tylko na taką glebę sobie pozwolić nie mogę, a bez tego to ch... będzie :wallbash:

no ja też na nią choruję ale takiej gleby u mnie też nie będzie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ja wszystko słyszę panienki :cool1:

Nam to nie przeszkadza :decayed:

Widzisz SoMeS tak się śmiałeś z ADRów, a ja nie muszę się martwić czy zakładać 19" bo mi osiągi spadną :cool1:

Opublikowano

Widzisz SoMeS tak się śmiałeś z ADRów, a ja nie muszę się martwić czy zakładać 19" bo mi osiągi spadną :cool1:

tylko mnie nie satysfakcjonuje 12s. do setki tylko 5 mniej :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Na wszystko przychodzi czas. Do takiej zwyczajnej jazdy 1.8 jest wystarczający. Do zabawy kiedyś będzie coś innego :decayed:

Opublikowano

ja nie mówię że nie :wink4:

sam założę nowe koło i porobię furę do końca to będę się toczył powoli :kox: ktoś mnie podpuści to wtedy go ustawię :decayed:

Opublikowano

a gdzie zdjęcia? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wysoko stoi i na zimówkach dlatego się wstrzymałem :tongue4: Ale już niedługo letni setup i wtedy wrzucę :wink4:

Opublikowano

to czekamy :decayed: - ale czyli, że szpachlopałeś klape?

Opublikowano
  • Autor

Szpachli była minimalna ilość. Jedynie na zaspawane otwory, także praktycznie jej nie było :wink4:

Opublikowano

ja wolę śmigac ze spojlerkiem :decayed: albo lepiej całą klapę wymienic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Eee tam... Efekt jest i to konkretny, zwłaszcza bez znaczka OOOO :kox: Ja jestem z tego zadowolony :wink4:

Opublikowano

no właśnie ja teraz od jakiegoś czasu nie wiem co mam zrobic... chciałem założyć znaczek ale w czarnym chromie, ale teraz to sam nie wiem... zrobiłem sobie ostatnie małe vt i raczej fajnie by to wyglądało...

Opublikowano
  • Autor

Do Twojego koloru znaczek w czarnym macie byłby :kox:

Opublikowano

no właśnie :decayed: razem z czarną ramką grila :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wymieniłem olej i filtry. Jutro pewnie wskoczy letni setup - pójdzie na glebę + aluski :wink4: Po dzisiejszej wizycie na stacji benzynowej zapadała decyzja w sprawie nowego moda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.