Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie ja znowu zrobie skok niebawem bo za 3 tygodnie zaczynam znów modzić :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę i napiszę :wink4: Chyba padł mi żarnik bo ledwo świeci i to na fioletowo. Jutro się jeszcze upewnię, a potem allegro i szukam kilku drobiazgów :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 00:23_________________________________________________Jednak potwierdził się moje przypuszczenia i padł żarnik.

slepy mierzyłem i tak mi wyszło 2-2,5cm. Przy czym mam niższy profil opony, także przerwa jest większa. Przy standardowym profilu byłoby jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie właśnie przód stoi wyżej niż tył, i mnie wkur... jak tylko na niego patrzę, będę musiał coś wymodzić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie właśnie przód stoi wyżej niż tył, i mnie wkur... jak tylko na niego patrzę, będę musiał coś wymodzić :disgust:

To u mnie jest odwrotnie :wink4: Zdradź mi patent na te kratki w zderzak. Może razem kupimy, bo ja szukam czegoś żeby spasować z grillem RS4.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 21:18_________________________________________________Hamulce zrobione, dzisiaj mi przyszły nowe żarniki :wink4: Czekam jeszcze na resztę drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko calkiem, calkiem zrezane ale szkoda ze nie ma zdjec jak wygladala przed modzeniem. zastanawia mnie tez jedna rzecz, czy ty nadal masz te a'la chrom dywaniki? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, zwykły golas. Widzisz że nawet klimy nie ma. Dywaniki nadal są bo nie ma niczego konkretnego na ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było dużo zabawy. Najgorzej jest wypiąć i wpiąć kostkę bo mało jest miejsca, a tak to prosta robota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o boczki, czy już w skórze, bo mam patent tylko nie chce sie narazie za rozbieranie tego ustrojstwa brać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórę na boczki mam, tylko nie ma czasu na obklejenie :confused4: Co do działania to wczoraj odebrałem gwint KW :naughty: Spoiler czeka na lakiernika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym ten materiał się klei, jest jakiś specjalny klej czy cóś :gwizdanie:?

No i tu zaczynają się schody. Tego elementu nie da się zdemontować tak żeby materiał zamienić na skórę. Dlatego pozostaje klejenie. Ja kupiłem Pattex klej do butów i tym będę kleił. Naprawdę robi on robotę :good: Tylko mam obawy czy go materiał nie wsiąknie. Jak sie tak stanie to zapełnię materiał czymś żeby nie wsiąkał już nic i dopiero potem będzie na to klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja obklejalem alcantra swoje boczki i kleilem zwyklym butapremem :polew: i juz spory czas mi trzyma bez problemu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego materiału nie ściągałeś i bezpośrednio na niego naklejałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...