Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie doszytałem do końca ale przedstaw swoje car audio :decayed: co tam w aucie piszczy :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie doszytałem do końca ale przedstaw swoje car audio :decayed: co tam w aucie piszczy :decayed: ?

Nic szczególnego :cool1: Muszę jeszcze przednie drzwi zabudować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze masz przepiękne.. Tylko pozazdrościć.. Chętnie bym przygarnął takie foteliki :> no i wiadomo kierownica - fajny "gadżet" :> pozdrawiam i do zobaczenia na drogach, bądź spotach na podkarpaciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w upalne dni wrzucam sreberko na przednia szybke zawsze troche stopni mniej

ale mam zamiar w aucie co sie da obszyć w skóre tylko czy to bedzie praktyczne bez wentylowanych foteli

nie chce pozniej żeby moja dziunia narzekała że jestem nie sprawny :polew:

albo obszyć w jakis bdb materiał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLIND szukaj na allegro okazji. Ja tak właśnie wychaczyłem kierę i fotele :wink4: Jest taka kiera w dobrej cenie na allegro. Jak Cię interesuje to podeślę Ci linka na priv :cool1:Cristoforo ja się zastanawiam czy nie obić wszystkich plastików w tapicerce jasną skórą (całe boki drzwi + przedni kokpit + tunel środkowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na czasie boczki obiję, bo ten materiał gryzie się z resztą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten znowu tego samego ...

Ludzie przez Ciebie spać nie będą mogli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

To jak mam się dostać do tego gangu ? :naughty: Jakieś zadanie ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

To jak mam się dostać do tego gangu ? :naughty: Jakieś zadanie ? :kox:

jak już Cie Iverson zaprosił to se tylko link z obrazka skopiuj do avatara :) ja też nie wiem co ten gang daje , ale nie każą płacić to jestem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że trzeba jakieś zadanie wykonać żeby się dostać. Coś jak w Fast and Furious 4 :decayed: W każdym bądź razie B5 Battalion on board :wink4: A Ty keżor byś mi na priva odpisała, bo wysłałem Ci jakiś czas temu i zero odezwu :confused4: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 15:43_________________________________________________Odświeżę trochę temat. Ostatnio był zastuj w modyfikacjach bo miałem inne rzeczy na głowie, ale w najbliższym czasie szykuje się kilka zmian :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim hamulce mi się kończą, także muszę je zrobić. Następnie to co Cię drażniło czyli boczki. Będą obite czarną skórą :wink4: No i spoiler zniknie z tylniej klapy, ale w tym celu muszę sie wybrać do lakiernika. Co do spoilera to mam dylemat czy naklejać potem znaczek OOOO z tyłu. Brak znaczka poszerza tył a to chcę osiągnąć. Do szerokiego masywnego przodu pasuje też żeby tył był szeroki :naughty: Wreszcie pasuje grill RS4 malnąć w czerń i do tego grilla zrobić kratki w derzaku. Tylko narazie nie mogę znaleźć pasującego plastra miodu z ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heble 312mm koniecznie

Miały być, taki był plan. Tylko że poprzednią zimę temu kupiłem nowe Dunlop Winter Sport 3D na 15" i mi nie wejdą jak założę 312mm :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo Ty jesteś w temacie hamulców obyty dlatego mam pytanko. Do jakiej minimalnej grubości tarcz mogę spokojnie jeździć ? Bo nie wiem czy wymieniać też tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...