Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Skora pod dupka na prawym fotelu jest ciut sciachana, a fotel kierowcy igła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, spojler... moglbybyc gorszy :naughty: zmień mieszek, bo...

szkoda ze nie ma klimy... ale ogolnie super - fajne felgi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimę zawsze można wyrezać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna skóra ladny wzor itp ale te dywaniki i mieszek..... ;( Ladne lampki, ladny z wierzchu, fajna prezencja :good: Ten spojler niewyglada tak tragicznie...Szkoda ze tylko ADR bo naprawde z zew zapowiada sie na cos pod 2.8Q albo mocne 1.8T :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się skup na wywaleniu tych "dywaników" a nie na moim wydechu w trakcie cięcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem że dywaniki zostają ze względów praktycznych :wink4: Poza tym nie jest to pseudo metalowe wyginające się coś z allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem że dywaniki zostają ze względów praktycznych :wink4: Poza tym nie jest to pseudo metalowe wyginające się coś z allegro :polew:

no nie wiem z całym szacunkiem ale mi to do audi nie pasuje :polew: zwłaszcza na lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak jest auto zrobione. Mi akurat do całokształtu pasuje :wink4: Poza tym w każdej chwili mogę na to położyć dywaniki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege faktycznie sa praktyczne w utrzymaniu porzadku ,a co do wygladu jednym sie podobaja innym nie :gwizdanie: ja tez takie mam :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie - praktyczne??? :shocked: czyli, że rozumiem, że wam się nie chce poświęcać czasu dla waszych niuniek... spójrzcie prawdzie w oczy - jak to wygląda... bo to ze odkurzysz w 10 sekund... w dywanikach masz o niebo lepszy wygląd, a jak kupisz z dobrego materiału to wystarczy 2 razy trzebnąć i są czyste... sory ale nie mogłem się powstrzymać... :thumbdown:

p.s. ale autko ładne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że nie poświęcamy czasu. Wyjść z mieszkania, przejść parę metrów po chodniku czy betonie i wsiąść do samochodu to nie ma problemu. Ale gdybyś popracował fizycznie a potem w tych butach wsiadał do samochodu, czy nawet przeszedł się po nie utwardzonym po deszczu a potem wsiadł to widziałbyś jak wyglądają dywaniki. I wierz mi że tu Twoje dwukrotne trzepnięcie nie wystarczy. Poprostu musiałbyś je co kilka dni prać i suszyć. A po takim praniu trochę one schną i nie zawsze jest taka możliwość ze względu na pogodę. A tu wyjmujesz te metalowe dywaniki, odkurzasz, myjesz na mokro, przecierasz na sucho, kilka minut roboty i jest :good: Zawsze można kupic gumowe dywaniki ale wolę pozostać przy tych co mam teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że nie poświęcamy czasu. Wyjść z mieszkania, przejść parę metrów po chodniku czy betonie i wsiąść do samochodu to nie ma problemu. Ale gdybyś popracował fizycznie a potem w tych butach wsiadał do samochodu, czy nawet przeszedł się po nie utwardzonym po deszczu a potem wsiadł to widziałbyś jak wyglądają dywaniki. I wierz mi że tu Twoje dwukrotne trzepnięcie nie wystarczy. Poprostu musiałbyś je co kilka dni prać i suszyć. A po takim praniu trochę one schną i nie zawsze jest taka możliwość ze względu na pogodę. A tu wyjmujesz te metalowe dywaniki, odkurzasz, myjesz na mokro, przecierasz na sucho, kilka minut roboty i jest :good: Zawsze można kupic gumowe dywaniki ale wolę pozostać przy tych co mam teraz :wink4:

O tuz to :good: , mi samochod nie sluzy zeby stal wypucowany w garazu tylko do dojazdu do pracy a niestety pracuje przy budowie drog a po deszczu jest bloto po kolana wiec sie jezdzi w gumofilcach :cool1: a nie mam zamieru zakazdym wsiadaniem ich zdejmowac i zakladac ciapkow . :cool1:

Ale odbieglismy od tematu :decayed: samochodzik super i dywaniki tez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za: skóre, kiere, felgi, przednie i tylne lampy :good:

Minus za: mieszek i dywaniki, brak klimy, lotke na klapie, Riger-laminat :thumbdown:

Jeszcze troszke i coś z tego będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spojler z tyłu nie pasuje w ogóle :confused4:(niech natknie Cie bardziej na zdjęcie go :decayed:)

Komin także za bardzo wystaje,mieszek do niczego nie pasuje a dywaniki nadają się do lanosa :no:

Kumam że czasem wsiada się do furmanki po kolana zafajdanym ale nie pasuje to za ciula do audi...

Duże plusy za lampki,zderzak przedni oraz aluski :good: :good:

Zapowiada się następne ładnie zrobione audi na forum :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150 nie jesteś w temacie bo Rieger to nie laminat tylko ABS. Materiał i jakość wykonania jest na takim samym poziomie co chociażby ori zderzak RS4 tylko że Rieger jest dedykowany do tego modelu i lepiej spasowany :wink4:

Co do spoilera to wszystko jest napisane w pierwszym temacie. Z czasem napewno zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki do Calibry a mieszek do niebieskiej Corsy A :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek był spasowany do poprzedniego wnętrza teraz po wymianie foteli przydałby się czarny. Co do dywaników to piszcie sobie co chcecie ale mi się podobają i są praktyczne dlatego zostają :cool1:

Jak już mi tak doradzacie to posłucham opinii na temat grilla RS4. Zastanawiam się czy malnąć ramkę na czarno jak w tym co mam teraz czy jednak zostawić w tym specyficznym kolorze. Do koncepcji samochodu i agresora pasuje czarna ale trochę szkoda mi jej malować bo jest igiełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:OMG: ale "dywaniki"..., no ale najwazniejsze ze Tobie sie podobają :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...