Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z innej beczki to jak nisko SoMeS masz skręcony gwint ?

teraz mam nieco wyżej czyli jakieś -60 bo ostatnio ujebałem klucz i muszę sobie nowy dorobić czym zajmę się w sobotę :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem ile mam, ale jak skręcę więcej to zostawię zderzak po drodze :kox:

Opublikowano

dajesz te fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nic nie zrobiłem, nie miałem kiedy :confused4: Jutro może coś cyknę. Na dniach czyszczę ramkę grilla przedliftowego i jeszcze raz idzie do malowania, potem wskakuje na grill RS4 :wink4: Muszę jeszcze w środku boczki obić skórą i mieszek zmienić na czarny. Pasuje się z tym wszystkim wyrobić na wiosenny zlot w Resie :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 21:37_________________________________________________Obiecane zdjęcie z letnim setupem:

dsc01746iu.jpg

Opublikowano

fajnie siedzi :naughty: , choć alu nie w moim guście

Opublikowano
  • Autor

Mi się widzi :wink4: W każdym bądź razie po zakupie 19" będzie kołem przejściowym :decayed:

Opublikowano

Dibo daj fotę tyłu :naughty:

Opublikowano

dibo - powiedz mi czy zrobiłeś coś ze sladami po spojlerze na błotnikach? czy dało radę spolerowac?

Opublikowano

Niezly samolot :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dibo - powiedz mi czy zrobiłeś coś ze sladami po spojlerze na błotnikach? czy dało radę spolerowac?

Na błotnikach nie było żadnych śladów, bo ich nawet nie dotykał. Spoiler był zamontowany na śrubkach do klapy i jedynie klapę trzeba było robić :wink4:

Dibo daj fotę tyłu :naughty:

Nie mam za bardzo takiej konkretnej foty :confused4:

Opublikowano

to jak bedziesz miał czas to cyknij coś :kox:

Opublikowano
  • Autor

Miałem wrzucić jeszcze filmik jak wydech bulgocze :kox: Ale jakoś nagranie nie odwzorowuje tego bulgotania :confused4:

Niezly samolot :decayed:

Ale już bez steru na klapie :decayed:

Opublikowano

no to fajnie, u mnie lekkie obtarcie jest od lotki... - muszę je kilka razy przetrzec pastą to może zejdzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy samą pastą Ci puści, może być potrzebna polerka tego miejsca.

Opublikowano

pastą tempo :decayed: ale nie wiem czy tak ręcznie to zejdzie - jutro może się pobawię..

Opublikowano
  • Autor

Zależy też czy jest głębokie czy tylko powierzchowne. Jak lotka długo jeździła zamontowana to mogło Ci z czasem zbyt mocno wytrzeć :confused4:

Opublikowano

wg mnie to ona tam może byc od baardzo dawna... nawet od początku... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Musisz spróbować i wtedy się wszystko okaże :wink4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:51_________________________________________________Letniego setupu ciąg dalszy. Dzisiaj wskoczył grill RS4 :kox: Na razie z ramką w ori kolorze, ale zastanawiam się czy malować na czarno ramkę z grilla przedliftowego i wrzucać bo jednak ta RSowa ramka robi robotę :slina:

Opublikowano

ja tam RSową pomalowałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam igłę więc szkoda mi malować. Jakby co to przełożę z przedlifta :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.