Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja zostaje na 18, muszę je odnowić, i zastanawiam się czy by ich nie malnąć na biało :gwizdanie:, widziałem ostatnio na allegro i powiem Ci ze dość fajnie, tyle że fela non stop musi być czysta :(

Opublikowano

Dibo wcale nie przesadzam :naughty:

Ci co widzieli potwierdzą że palucha u mnie z przodu nie wciśniesz :wink4:

ale mam nieco za mięko i przesiadam się na gwint :good:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS może masz sprężyny przytyrane i siedzi jeszcze niżej.

slepy białe są nawet fajne ale nie wiem jak z Twoim kolorem będą wyglądały. Do zieleni lepszy byłby złoty albo pomarańcz :naughty:

Opublikowano

Dibo kupiłeś ten zestaw Brembo-look :polew: Jak tam mieszek i dywaniki :naughty:

Opublikowano

a właśnie Dibo... dalej masz blache do pieczenia na podłodze? :cool1::polew:

Opublikowano

:polew:

nie myślałeś jeszcze o pogonieniu tego auta?

Opublikowano

:polew:

nie myślałeś jeszcze o pogonieniu tego auta?

Maciek a Ty ??? :polew: :polew:

Opublikowano

Dibo lanosa na gazie chce łyknąć, bo ma pomysł na mega moda, a do ałdi to za drogie :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dibo lanosa na gazie chce łyknąć, bo ma pomysł na mega moda, a do ałdi to za drogie :naughty: :naughty:

Nom, RS-Lanos będzie :kox:

:polew:

nie myślałeś jeszcze o pogonieniu tego auta?

Narazie nie :wink4: A czemu mam go pogonić ?

a właśnie Dibo... dalej masz blache do pieczenia na podłodze? :cool1::polew:

Taki cfaniak... a dobrze że trafił na to forum bo bez niego miałby poobklejane auto LEDami z allegro, chromem na metry i znaczkami TDI :polew:

Opublikowano

haha :polew:

no ale ja się na swoich błędach w przeciwieństwie do Ciebie uczę :naughty:

Opublikowano

ja już bliżej niż dalej do rozstania się z tą marką :gwizdanie:

Jeszcze niech mi ktoś napisze, że zdradzam klub hahaha

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja już bliżej niż dalej do rozstania się z tą marką :gwizdanie:

Jeszcze niech mi ktoś napisze, że zdradzam klub hahaha

BMW ? :naughty: Ja Ci nie napiszę że zdradzasz klub, tylko że zmieniasz na drugą słuszną markę :wink4:

Co do mnie to na czarnego sedanika B6 nie mogę sobie jeszcze pozwolić, także rezam B5 ile się da :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________Odświeżę trochę temat. Wczoraj założyłem gwint KW. Jeżeli chodzi o porównanie do mojego poprzedniego KITu H&Ra to mam mieszane uczucia. Niestety jest bardziej miękko :confused4: Ale za to lepiej wybiera nierówności, no i ta regulacja :kox:

Opublikowano

gwint na zimę - tylko dla najwytrwalszych :naughty:

:kox::decayed:

Opublikowano

gwint na zimę - tylko dla najwytrwalszych :naughty:

:kox::decayed:

jaką zimę? widzi ktoś gdzieś zimę :patrzy:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Dużo gorsza w zimie była jazda na -60/-40 :wink4: Teraz to jest lajcik :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Też mam czarna B5 i już chyba wiem jakie lampy zarzucę na tył... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To jest granat, ale na czarnym te lampki też wyglądają :kox: Jak już temat został odświeżony to dochodzi nowy mod, a dwa następne czekają na ocieplenie :naughty:

Opublikowano

dawaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak odbiorę auto to będą fotki :wink4: Ale to jest mod na który SoMeS czeka od dawna :naughty:

Opublikowano

ha usunął spoiler :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.