Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZIELONA A4...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jak tam chcesz :razz: Ja wolalbym fotele wymienic niz miec pokrowce zalozone :mrgreen:
nie ma takiej potrzeby zeby wymieniac fotele bo sa w bardzo dobrym stanie :smile: a pokrowce i tak nie dlugo sciagam :grin:
Opublikowano
a pokrowce i tak nie dlugo sciagam

No to dobrze :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat dotyczy wymiany lamp(tyl) 2 lift .Przod zrobiony jest od kwietnia takze wymiane lamp mam juz za soba.Efekt wiadomo jaki jest nie trzeba komentowac mam jeszcze alu ale jak widac nie zalozone bo nie mam opon tzn.czekam i wtedy zaloze :wink: czekam na opinie

HPIM3678.jpg

HPIM3673.jpg

HPIM3679.jpg

Opublikowano

No extra extra, calkiem inne autko, soczewki miodzio, tez takie bede mial :razz:

Opublikowano

Szewczenko7, no ujdzie w tloku. :razz: Nie no odrazu lepiej. Zdjecia troche slabej jakosci. Zrob cos z tylu z tymi koncowkami wydechu bo widze, ze niezle zasyfione.

Opublikowano
  • Autor
no ujdzie w tloku. Nie no odrazu lepiej. Zdjecia troche slabej jakosci. Zrob cos z tylu z tymi koncowkami wydechu bo widze, ze niezle zasyfione.

narazie nie mam na to czasu :razz:

Opublikowano

ladnie ladnie, ale do calosci to jeszcze

gril po 2 lifcie albo jakis tuning

co zrobiles z przeciwmgielnymi bo nigdzie ich nie widze

alu to oczywiscie conajmniej 17'' :mrgreen:

Szewczenko7, skoro juz mowimy o Twoim aucie to powiedz co w koncu masz pod maska (juz kilka razy pytalem) a wszyscy wiedza co innego, nawet kiedys pisales ze masz 130KM...wiec jak to jest?? jak mozesz to zrob jeszcze fote pod maska...

90 z chipem ->115

110 z chipem ->130

115 (AJM) na pompowtryskach

Opublikowano
  • Autor
Szewczenko7, skoro juz mowimy o Twoim aucie to powiedz co w koncu masz pod maska (juz kilka razy pytalem) a wszyscy wiedza co innego, nawet kiedys pisales ze masz 130KM...wiec jak to jest?? jak mozesz to zrob jeszcze fote pod maska...

Orginalnie bylo 90KM bo w 95r seryjnie 110-tek nie bylo :razz: koledzy w moim przypadku jest to akurat zmieniona turbawka i intercooler na wiekszy oraz dlubniety sofcik robil to wszystko niemiec (mam papierki)a w Polsce gosciu zalozyl mi magnezy jeszcze i jak pojechalem na rolki to wyplulo 130KM z czego sie bardzo ciesze :mrgreen: mysle ze wszystko juz jasne heh :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-16, 17:23 ]

A jezeli chodzi o gril to oczywiscie bedzie po 2 lifcie wiadomo tylko poki co daje maske do malowania a pozniej gril :wink:

Opublikowano

Szewczenko7, a na jaka turbawke Ci zmienil i jaki IC:?: :?:

Opublikowano
  • Autor

Napisane jest po niemiecku z wersji 81kW(110ps) chociaz nie wiem czym to sie rozni bo na oko wyglada na to samo :razz: co 90

Opublikowano

Szewczenko7, a turbina od czego??

Opublikowano
  • Autor

ze 110

Opublikowano

Szewczenko7, turbina sie rozni od 90 a od 110, wiec sie zdecyduj

Opublikowano
  • Autor
turbina sie rozni od 90 a od 110, wiec sie zdecyduj

no to przeciez napisalem ze jest od 110 :evil:

Opublikowano

Szewczenko7, a przeczytaj co napisales wyzej, ze wymienione a na oko i tak sie nie rozni. :razz:

Opublikowano
  • Autor

W tym kontekscie powyzej chodzilo mi konkretnie ze jak patrze przykladowo pod maske jakiejs a4 na allegro to nie widac za bardzo roznicy pomiedzy 90 a 110 ale moze sie myle :razz:

Opublikowano

Szewczenko7, w silniku nie widac ale pisalismy chyba o turbo wiec oczekiwalem odpowiedzi na temat turbo a nie ogolnie.

Opublikowano
  • Autor

no to Ci napisalem na temat turbo :razz: dobra koniec tego tematu :mrgreen: bo jakies zgryty tu wystepuja

Opublikowano

Szewczenko7

Początkujący

AuDi A4

Auto: A4 B5

Silnik: 1.9 TDI 115 KM

Rocznik: 95

to skad sie wzielo 115KM w podpisie?? cos mi sie przypomina ze pisales mi na gg ze mymienili Ci silnik na 115, ale to jeszcze sprawdze w archiwum

Opublikowano
  • Autor

W profilu sobie tez zmienilem bo widze ze wszyscy zachodza w glowe niepotrzebnie :mrgreen: kiedys Ci tak pisalem to prawda bo nie wiedzialem dopoki tego nie przetlmaczylem :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.