Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CarlinKit 2A2 Android czy można przez bluetooth


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem i zainstalowałem w swoim Audi A4 z 2018 roku urządzenie Carlink A2A Android która pozwala zamienić mój fabryczny przewodowy android auto na bezprzewodowy. Urządzenie bezprzewodowo łączy się z aplikacją android auto w telefonie a potem już przewodowo poprzez gniazdo USB z MMI navigation plus w samochodzie. Wydawało mi się że to bezprzewodowe połączenie będzie realizowane poprzez bluetooth a tymczasem jest ono przynajmniej u mnie przez WIFI z informacją że połączenie WIFI jest z aplikacji Android auto. To oznacza że wbudowany router samochodowy jest w tym.momencie wyłączany a uruchamiane są dane komórkowe. Czy można jednak skłonić urządzenie bo korzystało z bluetooth  a nie wifi. Zauważyłem też że każdorazowo muszę, aby wywołać połączenie klikać w ikonę audi smartphone interface, wejść w menadżera połączeń i zaznaczyć w kratce połączenie. Czy to tylko u mnie jest z tym taki problem.

Edytowane przez Majewski61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bluetooth AA nie ma opcji (tylko wifi), bo równocześnie na bt łączy się telefon głośnomówiący, nie próbowałem ale jeśli masz w samochodzie kartę sim to nie powinno mieć wpływu na działanie hotspota samochodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...