Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0 tdi bkn - czy to przeguby wewnętrzne?


sprite19

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Wracając ostatnio autostrada wszystko było ok do momentu postoju. Następnie ruszając z parkingu pojawił się problem, przy ruszaniu i dalej na 2-3-4 biegu w zakresie obrotów 1700-2200 samochód wpada w duże wibracje czuć to bardzo pod nogami, powyżej 2500 obrotów stopniowo zanika ten charakterystyczny dźwięk, takie charczenie ciężko to określić. Tak samo jadąc pod górkę z jedynki dwójki gdzie jest duże obciążenie słychać to bardzo. Przy spokojnej jeździe nie deptajac po gazie nic nie słychać. Czyżby to były przeguby wewnętrzne? Dodam że na biegu jałowym wciskając gaz nie ma tych objawów więc ewidentnie coś z napędem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, po przeczytaniu wielu informacji z forum i poradzeniu się u znajomych zamówiłem dwie nowe półosie Lobro.

Na forum jest temat w który można znaleźć informacje, że przeguby wewn. z Seata jakiegoś pasują.

 

Gdzieś w tym temacie: 

 

 

Edytowane przez Aleksandrooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aleksandrooo napisał(a):

Też mam ten problem, po przeczytaniu wielu informacji z forum i poradzeniu się u znajomych zamówiłem dwie nowe półosie Lobro.

Na forum jest temat w który można znaleźć informacje, że przeguby wewn. z Seata jakiegoś pasują.

 

Gdzieś w tym temacie: 

 

 

Identyczny problem? Pomogło czy w trakcie wymiany jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż przyjadą, mają być po majówce.  Ale z opisu problemu w necie wszędzie ludzie mówią że przegub wewn takie objawy.

 

U mnie niestety ciężko stwierdzić bo wymieniałem akurat cały napęd i założyłem 4 ładne z wyglądu półosie, dyfer i skrzynie razem s dwutarczowym sprzęgłem. Liczę, że to będą te półosie.. 

Edytowane przez Aleksandrooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...