Skocz do zawartości
IGNOROWANY

20'' 9J 5x112 ET37 do A4 B8


dammar2
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Lukaa5,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie techniczne - czy do A4 B8 2015 (1BE) podejdzie felga 20'' 9J ET37? Jakie opony do tego? 245/35? Nie będzie to przycierać? Może bezpieczniej zostać przy 19"?

 

Obecnie mam 19'' i strasznie nie podoba mi się jak bardzo są schowane w nadkolach ?

 

 

20220327_183928.thumb.jpg.5d01cae71051cd7346e1b69931c1a459.jpg

 

Myślałem, żeby kupić coś takiego:

 

WWW.OLX.PL

3500 zł: 3 500 zł: Felgi Pompei oryginał 9J, 20", 5x112, ET 37 Nr felgi 4H0 601 025 BF Niemalowane, nieprostowane, nie jeździły po polskich drogach. Stan widoczny na zdjęciach jak nowe. Cena za kompl...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zapodaj dystanse i potem obniż auto.  Felgi o cal większe nic nie zmienią jak auto bedzie stać wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Przede wszystkim zapodaj dystanse i potem obniż auto.  Felgi o cal większe nic nie zmienią jak auto bedzie stać wysoko.

 

Dzięki za odpowiedź. Autko ma zawieszenie S-Line 1BE, czyli -20 mm. Obniżenie na 1BV lub Eibach Prokit będzie na -30 mm czyli tylko -10 mm . Osobiście uważam, że nie zrobi to jakiejś niesamowicie widocznej różnicy. Poza tym, obecnie w przypadku 1BE -20mm już i tak zderzakiem Competition mieszczę się na styk przy krawężniku parkując auto - zostaję więc przy tym zawiasie. Co do dystansów to sprawa dyskusyjna. Wiele osób je odradza ze względu na wibracje podczas jazdy. Obecne felgi są bardzo schowane w nadkolach bo pewnie mają jakieś dziwne ET (nie wiem jakie, felgi nie są oryginalne Pompei, to jakieś chińczyki). Postanowiłem zostawić je sobie na zimę, a na lato zapodać albo 19" 9J z ET 33 lub właśnie 20" 9J z ET37. Dylemat jest właśnie taki czy 20" nie będzie przycierało i nie lepiej zostać przy 19" z fajnym ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dystanse ,felgi z pierścieniami centrującym i nic nie drga do vmaxa w starej babci. Też mam 19 ki i przy nich pozostań. Przy 20kach prawie opony nie będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dystance 12mm z pierścieniem . 

Nie wibruje . 

Ale jak bym miał kupować nowe felgi to pewnie szukał bym z mniejszym et i dał bez dystansów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...