Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ramka rejstracji tył na co przykręcić ?


KeeerkU666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W środę ukradli z 18 auto pod blokiem tablice rejestracyjne. Niestety byłem jednym z nich. Dziś odebrałem nowe blachy przód założyłem wkręty torx biala zaślepka gwint rozwiercony więc peda... nie wykręca. Ale mam problem z tyłu ukradli razem z śrubami i nie mam na co przykręcić ramki i później problem z jej zabezpieczeniem przed kradzieżą. Był ktoś w podobnej sytuacji i musiał sobie poradzić? Proszę o pomoc. Jutro muszę jechać już autem po pracy wiec zajadę i kupię co potrzebne. A tak dla śmiechu trochę trafiłem na profesjonaliste bo z przodu jak ukradl to zdjął rejstracje wyciągnął i nie wystarczyło mi to więc musiał też ramkę ukraść ale Apacz wkręcił spowrtoem oryginalne cztery wkręty. Za to ten co kradł z tyłu niestety wykręcił wszystko z ramka i już nie zostawił. Panowie jak zabezpieczyć tyl przed kradzieżą??? Przód musi wyrwać cały grill a mam to w d*pie pojdziez autokasko wtedy...

20230502_201416.jpg

20230502_201421.jpg

20230502_194624.jpg

20230502_194618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręć blachę śrubami z nakrętkami samokontrującymi od środka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej zmieniałem i tam były takie plastikowe nitonakrętki jakby. W twoim przypadku daj coś jeszcze plastikową podkładkę, gumę silikon aby to uszczelnić. Są takie nakrętki parasolki jakby żebyś nie musiał rozbierać klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...