Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szyberdach a hałas


PaBLo81r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do osób, które posiadają lub miały okazje jeździć A4 b9 z szyberdachem. Czy dach panoramiczny powoduje zwiększenie hałas wewnątrz samochodu przy wyższych prędkościach? Do tej pory nie miałem jeszcze szyberdachu w żadnym swoim samochodzie, a aktualnie poszukuję dla siebie u naszych zachodnich sąsiadów ładnej A4 rocznik 2018-2019 i wiele z nich ma taki bajer. W związku z tym, że audi chce kupić bo wiele dobrego słyszałem o jego wyciszeniu, szukać auta z dachem panoramicznym czy lepiej tego unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b9 nie miałem okazji porównywać, ale w paru autach innych zawsze było głośniej z panoramą w dachu i inaczej być nie może chociażby z powodu braku przyklejonego wygłuszenia do dachu.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam panoramę i szczerze nie odczułem dyskomfortu wynikającego z hałasu podczas podróży ;). Oczywiście odczucie hałasu to kwestia każdego z osobna.

Do tematu bym raczej podszedł pod kątem czy Ci się to podoba i byś go chciał mieć niż czy szumi. Szumi jak masz otwarty i jedziesz ponad 100 :P 

Z opisu widzę że jesteś z Gliwic, jak Ci się chce podjechać w okolice bielska to możemy się spotkać i sobie obadasz czy Ci szumi czy nie szumi ;) 

Edytowane przez M4R1O
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...