Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy dodawaniu gazu


kamilkiero

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2023 o 21:46, nadybek napisał(a):

U mnie na "starym" widziałem rysy na każdej krzywce a hydro na wydechu na 4 cylindrze była wytarta i delikatnie wklęsła. Piszę w "' bo poprzednik robil głowicę i wałek był wymieniony ale nie wiem na co bo nie było na nim oznaczeń. Wiec zapadla decyzja o wymianie na super hiper najlepszy KS. I to był błąd. Nie wiem ile dokladnie przejechałem na tym wałku ale jak do niego zaglądałem to sie za głowę złapałem. Kontakt ze sprzedawcą - "zdarzają sie reklamacje ale dystrybutor jeszcze nigdy nie uwzględnił reklamacji tłumacząc sprawę słabym smarowaniem itp, itd".  Wiec stary wałek wyosełkowałem z rys, wpadły nowe panewki, szklanki INA i tak śmiga to do dzisiaj. 

Zerknij na ten wałek i na kolor paliwa- zlej w szklankę i pokaż na forum.

Edit:

Zerknąłem w aplikacje fuelio- na wałku, szklankach i panewkach KS zrobiłem 19kkm.

Kolego dalej walcze z tym problemem. Tutaj wrzuce filmik oco mi dokladnie chodzi. Jade sobie na 2gim biegu i na obrotomierzu mam 1000tys obr i nie ruszam pedalem gazu a obroty i wartosci tak mi skacza. Mozliwe ze bylby to dwumas ale tylko do 1400obr ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej, zrobiłem dzisiaj maly test. Podnooslem auto i dodajac gazu ( tam gdzie mam drgawki itp ) nie bylo nic. Wystarczy ze wrzocilem 1 lub 2gi bieg i obroty na 1000obr i telepie mi cala buda i rzuca silnikiem. I tak na KAZDYM biegu wlacznie z 5tka. Czyli silnika tu nic raczej nie dotyczy ( i wydaje mi sie ze dwumasy tez bo nawet jak nie wciskam sprzegla i daje gazu to nic sie nie dzieje ale jak zaczne dodawac gazu to zaczynaja sie cyrki

Edytowane przez kamilkiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel się postępami , rozwiazanien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...