Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odczyt logów VCDS A4 B6 1.8T BFB


MateuszAudiBFB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych fanów Marki Audi chciałbym poprosić o przegląd moich logów dynamicznych z VCDS samochód Audi a4 b6 1.8t 163km BFB 2004 rok mam problem z silnikiem na wolnych obrotach delikatnie trzęsie ale tez jeśli chodzi o moc to wydaje mi się że nie jest to co wcześniej 

dziś zrobiłem logi dynamiczne w VCDS z grupy 002+033, 003+020, 115+118 myślę że to taka podstawa zacząć od tego według mnie broi sonda lambda ale może to być też wina kata ponieważ wyrzuca czasami błąd 17536 mieszanka za uboga lub też błąd 16804 System katalizatora zespół 1 za mała skuteczność ale tez niepokoi mnie powietrze zasysane ma dosyć wysoką temperaturę nie wiem jaka powinna być w dolocie temperatura fajnie jak by ktoś mnie nakierował co może być przyczyną tego ale też chciałbym się dowiedzieć czy silnik odpowiednio pracuje czy utrzymuje swoje parametry, jest może jakaś ściąga z którą można porównać takie logi ?

 

linki do logów

grupa 003-020   

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

 

 

grupa 115-118 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

grupa 002-033 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi robimy do odcinki, co do problemów to zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu albo od razu wymiany przepływki bo błąd jest właśnie od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...