Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamontowałem kierownicę,z multi funkcja, tempomat, manetke od fisa. Aktywowałem wszystko przez vcds. Czujnik skrętu, tempomat, fis wszystko działa. Ale nie działa sterowanie z kierownicy wyrzuca błąd komunikacji. Na radiu również jest ten błąd. Wymieniłem taśmę kierownicy, ale nie pomogło. Klakson działa, air bag również nie wyrzuca błędu. Nie działa podświetlenie 

Błędy 

Kod błędu 01426 jednostka obsługi kierownicy e221 brak komunikacji 

Radio audi connect 2 z cd 

Opublikowano

A tu jest ok ⤵️?

 

16-Steering Wheel

* 0?xxx: Kierownica

- 0 = standardowa (bez multifunkcji)

- 1 = kierownica trójramienna (sportowa)

- 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia

- 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu

- 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem

- 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

Opublikowano
  • Autor

Tak, moduł jest z q

Czy wiązka do poduszki, z a6 c6 może stanowić kłopot. Wyglądała tak samo? 

Kodowanie jest zrobione pod kierownicę

W radiu również, ale tutaj mogłem popełnić błąd, ale wątpię 

Opublikowano
  • Autor

Tak, moduł jest z q

Czy wiązka do poduszki, z a6 c6 może stanowić kłopot. Wyglądała tak samo? 

Kodowanie jest zrobione pod kierownicę

W radiu również, ale tutaj mogłem popełnić błąd, ale wątpię 

Nie działa test, zero reakcji w vcds, podświetlenie, głośniej, ciszej 

Opublikowano

Może w tej twojej wiązce od multi, piny idą inaczej, jak nie ma podświetlenia również. Gdzies był temat różnice w wiązkach multi, z a3 8p ,a4b7 ,a4 b8 a6c6.

Opublikowano
  • Autor

W teorii numer był ten sam, chciałbym to potwierdzić, nie chce znowu wydać kasy, jak na taśmę na kierownice 

 

Opublikowano

Sprawdź jeszcze ,czy może jakiś pin ,czy kabelek w wiążące nie jest przerwany.

Opublikowano

Tu poczytaj, co niektórzy mieli ten sam problem,co u ciebie⤵️

 

Opublikowano
  • Autor

W teorii numer był ten sam, chciałbym to potwierdzić, nie chce znowu wydać kasy, jak na taśmę na kierownice 

 

Opublikowano
  • Autor

Chyba znam problem, taśma od kierownicy, kupiłem, nowa bez literki a. Jaki powinien być numer, czy taka będzie pasować? 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Też teraz o tym myślałem 

 

Taśma 4E0953541 z końcówką A B lub E

Opublikowano
  • Autor

Może być z a6 c6? 

Opublikowano
7 minut temu, Kerim97 napisał(a):

Chyba znam problem, taśma od kierownicy, kupiłem, nowa bez literki a. Jaki powinien być numer, czy taka będzie pasować? 

ALLEGRO.PL

 

Będzie ok.

Opublikowano

Podałem Tobie numery powyżej.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mam jeden problem odnośnie fis. Zapaliły mi błędy od spryskiwaczy, chyba nie mam czujnika płynu 

Światła, przez ledowe pozycyjne da coś się z tym zrobić? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.