Treść opublikowana przez Kerim97
-
Przepustnica 1.9 tdi a4 b7
Dzień dobry, szukam zamienika przepustnicy o numerze a2c59511698 Czy inna przepustnica od 1.9 tdi będzie pasować
-
Problem z radiem rns-e
- Problem z radiem rns-e
Takie mam błędy Kłopot pierwszy, chyba rozwiązany, radio się wyłącza po kilku minutach Telefon udało się połączyć, ale nie jest zakodowany pod rns-e. Mam takie błędy- Problem z radiem rns-e
Pomogło, radio działa, głośniki prawidłowo grają. Są kolejne problemy 1 słychać wiatrak przy rns-e. Jak ponownie przekręcę zapłon, radio cały czas pozostaje w trybie gotowości Nie ładuje się logo 2. Adaptacja licznika, nie wyświetla się radio Robiłem na 3 kanałach 60, 61, 62. 3. Przestał działać telefon, po kodowaniu liczników, niby się łączy, jest dźwięk, na telefonie pokazuje, że jest połączony .na navi, brak komunikacji 4. Moduł bluetooth, podpięty pod aux nie chce działać. Telefon go nie wykrywa Był błąd komunikacji z radiem w liczniku. Teraz już go nie ma- Problem z radiem rns-e
Działa, nie ma dźwięku tylko szumy. Radio się tak jakby nie wyłącza. Słychać ten wiatrak przy radiu, szum w głośnikach. Tylko ekran gaśnie- Problem z radiem rns-e
Działa, nie ma dźwięku tylko szumy. Radio się tak jakby nie wyłącza. Słychać ten wiatrak przy radiu, szum w głośnikach. Tylko ekran gaśnie- Problem z radiem rns-e
Cześć Wymieniłem radio connect 2 na rnse Podłączyłem za pomocą kostek iso Nie działa Nie mam dźwięku tylko szum, przekreślony głośnik w radiu. Nawet jak radio jest wyłączone słychać szumy Dodam, że mam alarm, moduł bluetooth oryginalny audi, system głośników przednie, plus wzmacniacz subofer i tył w bagażniku- RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Cześć, czy adapter podejdzie pod radio rnse. Domyślam się, że kostka nie podejdzie. Mam kostkę z modułu bluetooth, tylko brakuje mi pinów od kamery Czy jak dołożę piny, taki adapter będzie mi działać? Adapter GreenYi V1906 Aftermarket kamera tylna konwerter CVBS/AV na RGB do VW Volkswagen RCD510 RNS510 RNS315 https://a.aliexpress.com/_msC1Rwm- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Jak wygląda podłączenie czujnika deszczu, lusterka w b7. Różni się od podłączenia w b6? &- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Gdzie znaleźć uchwyt, na szybę pod lusterko z czujnikiem?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Cześć chciałbym zamontować Rnse. Zamiast connect 2 system wzmacniacz na tylne głośniki plus subofer w bagażniku bez bose Mam pytania : Kupiłem gotowy adapter z allegro, do rnse z z antena GPS allegro.pl ALLEGRO.PL Czy będę musiał robić przeróbki kostki Mam alarm, fisa, multi kierownicę, uchwyt na telefon . Ale nie wyświetla mi się radio na liczniku Czy muszę wymienić wzmacniacz od radia, jeśli mam inne końcówki przy radiu?- Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
https://allegro.pl/oferta/iso-adapter-antenowy-antena-gps-do-audi-rns-e-11864871025- Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Cześć chciałbym zamontować Rnse. Zamiast connect 2 system wzmacniacz na tylne głośniki plus subofer w bagażniku bez bose Mam pytania : Kupiłem gotowy adapter z allegro, do rnse z z antena GPS Czy będę musiał robić przeróbki radia Mam alarm, fisa, multi kierownicę. Ale nie wyświetla mi się radio na liczniku Czy muszę wymienić wzmacniacz od radia, jeśli mam inne końcówki przy radiu?- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Jeszcze mam jeden problem odnośnie fis. Zapaliły mi błędy od spryskiwaczy, chyba nie mam czujnika płynu Światła, przez ledowe pozycyjne da coś się z tym zrobić?- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Może być z a6 c6?- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Chyba znam problem, taśma od kierownicy, kupiłem, nowa bez literki a. Jaki powinien być numer, czy taka będzie pasować? allegro.pl ALLEGRO.PL- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
W teorii numer był ten sam, chciałbym to potwierdzić, nie chce znowu wydać kasy, jak na taśmę na kierownice- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
W teorii numer był ten sam, chciałbym to potwierdzić, nie chce znowu wydać kasy, jak na taśmę na kierownice- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Tak, moduł jest z q Czy wiązka do poduszki, z a6 c6 może stanowić kłopot. Wyglądała tak samo? Kodowanie jest zrobione pod kierownicę W radiu również, ale tutaj mogłem popełnić błąd, ale wątpię Nie działa test, zero reakcji w vcds, podświetlenie, głośniej, ciszej- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Tak, moduł jest z q Czy wiązka do poduszki, z a6 c6 może stanowić kłopot. Wyglądała tak samo? Kodowanie jest zrobione pod kierownicę W radiu również, ale tutaj mogłem popełnić błąd, ale wątpię- Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Zamontowałem kierownicę,z multi funkcja, tempomat, manetke od fisa. Aktywowałem wszystko przez vcds. Czujnik skrętu, tempomat, fis wszystko działa. Ale nie działa sterowanie z kierownicy wyrzuca błąd komunikacji. Na radiu również jest ten błąd. Wymieniłem taśmę kierownicy, ale nie pomogło. Klakson działa, air bag również nie wyrzuca błędu. Nie działa podświetlenie Błędy Kod błędu 01426 jednostka obsługi kierownicy e221 brak komunikacji Radio audi connect 2 z cd - Problem z radiem rns-e