Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowany zamek klapy bagażnika A4B6


marcorog
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez greg2505,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem od wielu lat na forum, ale chyba to mój pierwszy problem na który nie znalazłem odpowiedzi w „lupce”

mianowicie.

A4B6 rok 2004 awant. Klapa bagażnika zamknięta, centralnym zamkiem z kluczyka otwieram samochód. mikrostyk i silniczek zamka działa (słychać go) a zamek mechanicznie się nie odblokowuje. Otwarcie za pomocą linki od strony bagażnika tez nie daje rady. Zamek ani nie drgnie.

 

pytanie: czy miał ktos taki problem? I jak sobie z nim poradził?

kolejne pytanie, czy w tak zablokowanej klapie da się zdemontować tapicerkę i dostać się do mechanizmu zamka od strony bagażnika nie niszcząc tapicerki?

 

pomocy

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania - mam podobny problem, prawdopodobnie coś się "zerwało" w środku, słychać siłownik, ale klapa ani drgnie. Otwieranie z klucza niemożliwe, brak też linki do awaryjnego otwierania. Czy można zdemontować tapicerkę bagażnika na zamkniętej klapie od środka? Ktoś może przerabiał już podobny temat? Podobny model auta, tylko z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Bez problemu po odkręceniu 4 śrub i zdemontowaniu tapicerki jest dostęp do zamka. Powód blachy! Spadł zaczep z ciemna i w konsekwencji ani siłownik ani cięgno nie ma polaczenia z tyglem zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...