Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skoda Octavia 1.8T AGU poszarpuje podczas przyśpieszania


marcinas1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Znalazłem ten temat w google i może ktoś z forumowiczów pomoże mi z rozwiązaniem problemu jaki mam po przejściu z m3.8.3 na me 7.5.1. Pacjent to skoda octavia 1.8T agu ze sterownikiem ze skody octavii 1.8T aum. Przeglądając kilka tematów i filmów na yt postanowiłem wyłączyć Sai, n249,112, i vvt. Wcześniej bez wyłączenia tych rzeczy auto dziwnie się zachowywało, ale jeździło. Miałem brak korekt krótkich i długo terminowych. Udało mi się w końcu uruchomić korekty, ale nadal pozostaje jeden problem, który nie wiem jak rozwiązać. Problemem jest to, że podczas pedału gazu w podłodze auto mi poszarpuje podczas przyspieszania. Cofa zapłon w kilku miejscach, mimo że zapłon nie wypada według komputera. Zobaczcie sobie na logii...

 

LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM

 

Gdzie może być problem? Mogę podesłać na maila mój wsad do przejrzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofanie zapłonu a wypadanie to dwie różne rzeczy, po co logujesz kanał 031 zamiast 33? w dziale diagnostyka masz opisane jak i co logować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz13 napisał(a):

Cofanie zapłonu a wypadanie to dwie różne rzeczy

Wiem, że cofanie zapłonu a wypadanie zapłonu to różne rzeczy. Na logu widać, że cofnięcie zapłonu nie jest następstwem wypadania zapłonów. Mogę zlogować kanł 2 i 33 i go umieścić.

 

 

dodaję loga grupy 2 i 33

 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

P.S.

Dziękuję za przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Edytowane przez marcinas1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...