Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, odkąd kupiłem audi A4 B5 1998 ADR 1.8 mam problem z jego odpalaniem jak postoi to się dusi bardzo długo muszę dodawać gazu żeby odpalił lecz problem zaczyna się nasilać słychać jakiś stukot w sensie takie bassowe uderzenia jakby z pod samochodu i w sumie to nie wiem co więcej mam napisać miał ktoś ten sam problem zna jego rozwiązanie miał może ten sam problem dodam że wymieniłem regulator ciśnienia na listwie i filtr paliwa zostaje mi pompa ale nie wiem czy miała by aż takie skutki 

Opublikowano
  • Autor

Dodam że auto po odpaleniu chodzi normalnie 

Opublikowano

Sprawdź te rzeczy:

- Sprawdź błędy Vagiem i podeślij logi tutaj

- Przepustnice 

- Regulator ciśnienia paliwa

- Sprawdź szczelność dolotu, masz silnik wolnossący więc ma to znaczenie

- Ewentualny brak Katalizatora też może mieć jakieś znaczenie.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor

Po 0racy to popsrawdzam dodam jeszcze że centralnie strzela mi z wydechu jak odpalam dziś się męczyłem z 5 minut przed pracą żeby go odpalić brzmi jakby go zalewało totalnie 

Opublikowano

Ja jeszcze spojrzałbym na czujnik temperatury ten z tyłu silnika i przepływomierz.

Opublikowano
  • Autor

Witam jestem po pracy w robocie mamy komputer z Wow od wurthu jak kolwiek się to pisze odczytałem wszystkie błędy i wszystkie "nie ciągle zniknęły i już się nie pojawiły o dziwo jak proboje ten czujnik temperatury powietrza zasysanego skasować to on jest stały to pierwsza dziwna rzecz po drugie jak proboje go usunąć to obroty wchodzą na równiutki tysiąc i silnik nagle odzyskuje kulturę pracy czy to naprawdę może być rozwiązanie problemu? 

IMG_20230824_151208713.jpg

IMG_20230824_151217847.jpg

IMG_20230824_151259313.jpg

IMG_20230824_151341650.jpg

Opublikowano

Dużo błędów, być może zbierało się już dłuższy czas.

 

Skasuj błędy i spróbuj pojeździć. 

Ewentualnie skasuj błędy i zobacz czy pojawi się ponownie po przekręceniu zapłonu.

 

W obu przypadkach podeślij je tutaj.

Opublikowano
  • Autor

Te błędy wróciły 

IMG_20230825_151256776.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem czujnik wału rozrządu i tam filtr paliwa i regulator ciśnienia nadal te same problemy auto na zimnym nie chce palić na ciepłym chodzi poniżej 2tys obrotów się dławi przemylem i przeczyscilem przepustnice wyregulowałem linke w piątek oddaje auto do mechanika i po południu się wszystko okaże jak coś to się z wami podzielę podejrzewam źle ustawiony  pasek rozrządu przez wcześniejszego mechanika 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem rozrząd i cewkę bo miała przestrzał z kablami problem dalej jest nic się nie zmienia 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.