Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa centralny zamek.


dzac4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj padł mi centralny zamek w A4 B5 sedan lift. Pompka pracuje lecz zamki stoją. Od jakiegoś czasu nie zamykał mi klapy bagażnika ,słychać było dłuższą pracę popki ok 15 sek. Teraz padło wszystko. Pytanie co było (jest) powodem nie zamykania się klapy bagażnika? Jaką pompkę kupić. Obecna o nr. 8D0 862 257 B pilot nr. 4D0 837 231 A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś błędy w ECU ??

To, że słyszysz pompkę nie znaczy, że działa. 

Jak wszystko padło na raz to albo pompka nie pompuje albo wężyk się gdzieś rozleciał.

Co do klapy to zdejmij tapicerkę i powinno być Ci prościej namierzyć problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na czytanie błędów. Powód, uszkodzona pompka. Rozleciał się wirnik i padła elektronika od zamykania klapy bagażnika. Kupiłem nową (starą) o tych samych numerach, zaprogramowałem pilota i wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze sie podepne do tematu..

Kupilem dwa lata temu a4 b5 lift avant z silnikiem do remontu, auto dlugo stalo i teraz mam problem z centralnym..

 

Objawy: z pilota zamyka i uzbraja w alarm tylko klape i drzwi kierowcy,  a pozostale drzwi tylko uzbraja w alarm, a gdy je otwieram to wyje alarm. Z kluczyka tak samo.

 

Jaka moze byc tego przyczyna? po dlugim postoju nawet pilot nie dzialal, ale troche pojezdzilem i sie naprawil.

 

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...