Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja A4 bez modyfikacji, narazie:)


seba802

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem i narazie taka zostala(uwazam ze nie musze jej poprawiac) :tongue4: tylko radio sobie zmienilem ale na zdjeciach jest jeszcze stare;)

w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba ale;

-napewno przyciemnie caly tyl;)

-zmienie felunek na 17 ale tylko orginal audi;)

-no i te dokladki - ciagle sie waham...

pict0001gti.jpg

pict0590v.jpg

pict0589.jpg

pict0591.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest ok tez bym zostawil :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 15:55_________________________________________________http://imageshack.us/

Tu wrzucaj fotki po wygenerowaniu linkow..

Wybierz obrazek z opcji i wklej w niego link wygenerowany przez stronke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje ale puki co to sie nie zanosci;/ moze za jakis czas;)) ewntualnie zamienie felge na 17 ale orginalna i oczywiscie caly tyl zaciemnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje ale puki co to sie nie zanosci;/ moze za jakis czas;)) ewntualnie zamienie felge na 17 ale orginalna i oczywiscie caly tyl zaciemnie;)

No sciemka by sie przydala..

Fele wiesz ja proponuje Ci 18.. Ja ostatnio zmienilem na 17-nastke i czuje juz niedosyt :>

I te dokladki tez bym malowal bo ladny kolorek masz a te dokladki szpeca ;(

No ale to juz Twoja sprawa niech sluzy gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad wiekszymi ale na naszych drogach troche boje sie o zawieche a 17 wydaje sie byc optymalnie;) myslalem tez o tych dokladkach nawet juz zrobilem wywiad... i ciagle sie zastanawiam jakos mi tak pasuje;)) a swoja droga u Ciebie bardziej by sie przydaly te dokladki w kolor cala czarna bylaby bardzo:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad wiekszymi ale na naszych drogach troche boje sie o zawieche a 17 wydaje sie byc optymalnie;) myslalem tez o tych dokladkach nawet juz zrobilem wywiad... i ciagle sie zastanawiam jakos mi tak pasuje;)) a swoja droga u Ciebie bardziej by sie przydaly te dokladki w kolor cala czarna bylaby bardzo:good:

No wiem wiem ja je ciachne na pewno w swoim czasie.. No u Mnie to przymus bo tak Mnie wkur**iaja ze masakra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...