Treść opublikowana przez seba802
-
[B6 AVF] Moja A4 bez modyfikacji, narazie:)
myslalem nad wiekszymi ale na naszych drogach troche boje sie o zawieche a 17 wydaje sie byc optymalnie;) myslalem tez o tych dokladkach nawet juz zrobilem wywiad... i ciagle sie zastanawiam jakos mi tak pasuje;)) a swoja droga u Ciebie bardziej by sie przydaly te dokladki w kolor cala czarna bylaby bardzo:good:
-
[B6 AVF] Moja A4 bez modyfikacji, narazie:)
brakuje ale puki co to sie nie zanosci;/ moze za jakis czas;)) ewntualnie zamienie felge na 17 ale orginalna i oczywiscie caly tyl zaciemnie;)
-
[B6 AVF] Moja A4 bez modyfikacji, narazie:)
kupilem i narazie taka zostala(uwazam ze nie musze jej poprawiac) tylko radio sobie zmienilem ale na zdjeciach jest jeszcze stare;) w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba ale; -napewno przyciemnie caly tyl;) -zmienie felunek na 17 ale tylko orginal audi;) -no i te dokladki - ciagle sie waham...
-
Bunia Wąskiego ....
a co zrobiles ze stara kierka i felgami bo szukam takich;)
-
[B6 AVF] Wskazanie zuzycia paliwa przez FIS
i ja:)
-
[B6 AVF] Wskazanie zuzycia paliwa przez FIS
hehe no to faktycznie ze nie ma sie czym przejmowac;) no ale wydawalo mi sie to dziwne wiec mysle sobie zapytam i wielkie dzieki za wyjasnienia!!!
-
[B6 AVF] Wskazanie zuzycia paliwa przez FIS
witam serdecznie mam takie moze nie na miejscu pytanie bo nie wiem czy w dobrym dziale, ale chodzi mi o dziwne wskazania komputera pokladaoweg a mianowicie w czasie postoju na swiatlach powinno mi pokazywac jakies 1,5 l/100 a u mnie to bywa bardzo roznie od 1,2 do nawet 15l/100 czy to jest normalne i ma wplyw na faktyczne spalanie a moze cos jest nie tak????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie niedawno stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 przesiadlem sie z Seata Toledo, oczywiscie mam nadzieje ze nie bede miał żadnych;) problemow ze swoja furka ale w razie czego mam nadzieje ze bede mogl liczyc na wasza pomoc pozdrawiam