Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 bez modyfikacji, narazie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupilem i narazie taka zostala(uwazam ze nie musze jej poprawiac) :tongue4: tylko radio sobie zmienilem ale na zdjeciach jest jeszcze stare;)

w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba ale;

-napewno przyciemnie caly tyl;)

-zmienie felunek na 17 ale tylko orginal audi;)

-no i te dokladki - ciagle sie waham...

pict0001gti.jpg

pict0590v.jpg

pict0589.jpg

pict0591.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem jest ok tez bym zostawil :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 15:55_________________________________________________http://imageshack.us/

Tu wrzucaj fotki po wygenerowaniu linkow..

Wybierz obrazek z opcji i wklej w niego link wygenerowany przez stronke :gwizdanie:

Opublikowano

Ladna brakuje xenonka..

:good:

Dokladki daj w kolorek :decayed:

Wieksze felgi :good:

Opublikowano
  • Autor

brakuje ale puki co to sie nie zanosci;/ moze za jakis czas;)) ewntualnie zamienie felge na 17 ale orginalna i oczywiscie caly tyl zaciemnie;)

Opublikowano

brakuje ale puki co to sie nie zanosci;/ moze za jakis czas;)) ewntualnie zamienie felge na 17 ale orginalna i oczywiscie caly tyl zaciemnie;)

No sciemka by sie przydala..

Fele wiesz ja proponuje Ci 18.. Ja ostatnio zmienilem na 17-nastke i czuje juz niedosyt :>

I te dokladki tez bym malowal bo ladny kolorek masz a te dokladki szpeca ;(

No ale to juz Twoja sprawa niech sluzy gratulacje :good:

Opublikowano
  • Autor

myslalem nad wiekszymi ale na naszych drogach troche boje sie o zawieche a 17 wydaje sie byc optymalnie;) myslalem tez o tych dokladkach nawet juz zrobilem wywiad... i ciagle sie zastanawiam jakos mi tak pasuje;)) a swoja droga u Ciebie bardziej by sie przydaly te dokladki w kolor cala czarna bylaby bardzo:good:

Opublikowano

myslalem nad wiekszymi ale na naszych drogach troche boje sie o zawieche a 17 wydaje sie byc optymalnie;) myslalem tez o tych dokladkach nawet juz zrobilem wywiad... i ciagle sie zastanawiam jakos mi tak pasuje;)) a swoja droga u Ciebie bardziej by sie przydaly te dokladki w kolor cala czarna bylaby bardzo:good:

No wiem wiem ja je ciachne na pewno w swoim czasie.. No u Mnie to przymus bo tak Mnie wkur**iaja ze masakra :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.