Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Źle zregenerowana maglownica w A4 B5


Mariusz94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem może ktoś już miał taką sytuację i doradzi co zrobić.

 

Sprawa wygląda tak kupiłem regenerowaną maglownice za około 800 zł I po około 2 miesiącach wywaliły uszczelniacze z obu stron co poskutkowalo bardzo dużym wyciekiem płynu wspomagania na trasie jak tylko usłyszałem wycie pompy zatrzymałem się. W karcie gwarancyjnej wyczytałem ze jeżeli maglownice wymieniałem samemu bez żadnego serwisu to automatycznie gwarancja przepada ze jeśli wysle ja na gwarancje to muszę mieć dowód wymiany magla w serwisie bez tego jak pisałem gwarancji nie ma więc dałem magla do innej firmy do regeneracji z nadzieją że to tylko uszczelniacze że raczej wszystko inne będzie okej niestety otrzymałem informacje od Pana który rozebrał magla i jego naprawę wycenił na 900 zł przez telefon dowiedziałem się że między innymi listwa jest do wymiany a uszczelniacze były źle dobrane no i wsumie to tą maglownice trzeba jeszcze raz regenerować i moje pytanie jest takie czy jakoś mogę domagać się zwrotu pieniędzy za tą maglownice czy poprostu pieniądze przepadły nie wiem co robić może nie trafiłem z tematem na forum ale nie mam od kogo się czegoś w tym temacie dowiedzieć jak to rozwiązać z góry dzięki za jaką kolwiek pomoc😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz dowod zakupu?

Reklamuj w takim razie nie z tytulu gwarancji tylko KONIECZNIE tytułem RĘKOJMI. 

To że napisali że gwarancja przepada nie ma raczej nic do rzeczy, bo nie korzystasz z gwarancji tylko z rękojmi - czyli niezgodnośći usługi z umową. Podkreśl to przy zgłoszeniu - bo rozumiem ze masz dowód zakupu na siebie jako osobę prywatną.

Ogólnie co do instalacji to sam wiesz czy zrobiłeś to poprawnie, bo jeżeli sam coś skopałeś no to z samej uczciwości nie ma co zgłaszać.

Fajnie gdyby Pan wystawił Ci taka opinie ekspercką (pewnie za opłatą) że źle zregenerowano tą maglownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że długo zastanawiałem się nad wymianą maglownicy, która lała z obydwu stron, i to właściwie był jedyny jej defekt... Wspomaganie pracowało lekko, żadnych hałasów... Zdecydowałem się nie kombinować, różne opinie słyszałem i do tego każda oszczędność mi bokiem wychodzi... Magiel ori zamontowany, okazało się że pompa wspomagania nie domaga i hałasuje... Zamontowana pompa również ori i mam nadzieję że do tematu nie trzeba będzie wracać... 

Moim zdaniem jeśli nie planujesz sprzedać to nie warto oszczędzać, a już na pewno jeśli jest codziennie użytkowany... A co do reklamacji to trudno powiedzieć,  trzeba próbować ale moim zdaniem będzie trudno coś ugrać... 

 

Dajcie znać, jeśli komuś udało się pozytywnie zareklamować maglownicę... Ciekawi mnie to a na pewno takie info przyda się dla szukających pomocy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...