Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja przednich reflektorów za pomocą tzw. "czajniczka" różnica pomiędzy lewą, a prawą lampą


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zrobiłem regeneracje oby dwóch lamp, jedna mi się trochę różniła, myślałem że ten specyfik czajnik po wyczyszczeniu wyrówna je jednak nie do końca tak się stało. Przejrzystość z zewnątrz oby dwie mają 100%. Czyściłem już lampy w wielu samochodach i tu problem nie leży że coś zawaliłem, a w tym że kiedyś był bity wcześniej u poprzedniego właściciela, może sarna może coś i lampa przednia prawa była wymieniana. Widać to po wkładzie itp itd. I właśnie ona troszkę nieraz mi paruje, ale tak delikatnie w kątach przy krawędziach. Wygląda na to że ta lampa jest jakby trochę zamglona od środka, taki jakby miała delikatny nalot który nie pozwala uzyskać efektu tzw. lustra, bo prawa jest idealna. Mam je jeszcze zamiar okleić folią.. Ale chciałem zapytać może się ktoś z tym borykał i sobie poradził co mógłbym jeszcze z tym zrobić żeby to skorygować? Nie wiem, ale raczej tam wilgoci w środku nie ma bo skąd? Może i jest nie szczelna, ale i tak to wszystko odparowuje jeśli już.. No i co mi zostaje, jak mam ją ponownie rozklejać w celu wyczyszczenia od wewnątrz i sklejać ponownie to wole dmuchać na zimne i się tego nie podejmę, bo jeszcze mogę pogorszyć sprawę. Czytałem że te lampy ciężko się skleja, na tyle ponownie żeby były szczelne i nie parowały, bo właśnie później lubią. Aha jak coś to ma do rzeczy to mowa tu o Bi-xenonach

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...