Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZNACZEK EMBLEMAT LOGO NAKLEJKA AUDI KLUCZYK PILOT


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem z tej aukcji ten emblemat i jest za duży do mojej obudowy z kluczyka od B7, a miało pasować i wszystkie te emblematy na tych aukcjach typu allegro są o wymiarach 16mmx6mm.. Więc o co chodzi? Jaki jest numer katalogowy tego emblematu pilota, będzie ktoś wiedział? Bo teraz nie wiem gdzie to w takim razie mogę kupić.

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 20:13, _małyTM_ napisał(a):

niedostaniesz, nie ma na to nr

jedynie „drukarka” albo nowy kluczyk 

 

Nowy kluczyk mówisz? To skąd gość któremu zlecę zrobienie nowego pilota będzie miał te LOGO EMBLEMAT, przecież taka obudowa pilota składa się z części i gdzieś jeszcze to musi być dostępne bo inaczej była by profanacja każdy na swój strój wymiarami itp, chyba że się mylę ;) 

Drukarką to dorobi grota itp. A tutaj może i są jakieś części no chyba że były kiedyś, kiedyś dostępne 

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 19:17, FabianB napisał(a):

Nowy kluczyk mówisz? To skąd gość któremu zlecę zrobienie nowego pilota będzie miał te LOGO EMBLEMAT, przecież taka obudowa pilota składa się z części i gdzieś jeszcze to musi być dostępne bo inaczej była by profanacja każdy na swój strój wymiarami itp, chyba że się mylę ;) 

Drukarką to dorobi grota itp. A tutaj może i są jakieś części no chyba że były kiedyś, kiedyś dostępne 

Kupiłem inne - ponoć jakieś na 14mm i pasuje rozmiarem. Natomiast co, nie zakładałem tego bo jakość wykonania od razu mnie odrzuciła to moje "Stare" jest lepsze. Obramówki tych logo "OOOO" są takie cieniutkie, że słabo to aż wygląda i jakoś tego chromu powlekanego też nie powala. Czuję że po założeniu po 2/3 tygodniach było by gorzej jak jest, wytarło się itp. :)  

Jak ktoś będzie miał dobre źródło gdzie można zakupić taki emblemat znaczek, dajcie znać. Na razie odpuszczam zostaję przy starym i nie wymieniam tego dopóki nie kupię coś sensownego.

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...