Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto zmiana na wyświetlaczu w A4 B9


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jest uruchomiony moduł Android auto to na  wyświetlaczu z zegarami mam pośrodku ustawione wyświetlanie listy ostatnio wykonywanych i odebranych połączeń telefonicznych. Tymczasem jeśli uruchomię Android auto to w tym samym miejscu na sztywno wyświetla się książka adresowa. Aby wejść w wykaz ostatnich połączeń to muszę  w menu Android auto wybrać opcjè telefon i wariant ostatnie rozmowy. Wówczas ich wykaz pojawi się ale nie na ekranie obok zegarów tylko na ekranie głównym centralnym. Czy można to zmienić by ostatnie rozmowy pokazywały się także obok zegarów.Samochód to audi a4 b9 z 2018 roku 190 KM 2.0 TFSI silnik DLVA.Wersja sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Sprawdze to choc nie do konca rozumiem.

Jaki masz wyswietlacz miedzy zegarami? ten duzy czy maly prostokatny?

Przy duzym masz zakladki, i w jednej z zakladek jest ksiazka kontaktow, ale mozna to przelaczyc przyciskiem na kierownicy na liste ostatnich polaczen - jedyne co zaobserwowalem to niestety nie pamieta ze ostatnio mialem liste polaczen i zawsze tam domyslny widok jest ksiazi (choc wolalbym listy polaczen, lub ulubionych kontaktow - moze ktos zna na to sposob?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach jeszcze to testowałem. Niestety mimo że ustawiam na wyświetlaczu listę połączeń telefonicznych to przy prawie każdym połączeniu z Android Auto wyświetlacz uparcie przełącza się na książkę adresową. Trzeba ręcznie poprzez przyciski z prawej strony kierownicy ponownie przełączać na listę połączeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Majewski61 napisał(a):

W ostatnich dniach jeszcze to testowałem. Niestety mimo że ustawiam na wyświetlaczu listę połączeń telefonicznych to przy prawie każdym połączeniu z Android Auto wyświetlacz uparcie przełącza się na książkę adresową. Trzeba ręcznie poprzez przyciski z prawej strony kierownicy ponownie przełączać na listę połączeń

no tak, jedynie ciagle zapominam sprawdzic czy to ma jakikolwiek zwiazek z Android Auto. Moim zdaniem ten widok po kazdym odpaleniu domyslnie ustawia sie na ksiazke zamiast na ostatnio uzywany widok.

 

13 minut temu, Majewski61 napisał(a):

Trzeba ręcznie poprzez przyciski z prawej strony kierownicy ponownie przełączać na listę połączeń

ja to lrobie dodatkowymi przyciskami ale po lewej stronie kierownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...