Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luka w przepisach - za 650 zł można oszukać fotoradary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, a ja już mam wymówkę dlaczego miałem zasłoniętą tablicę:

"Ale Panie władzo mandat grozi za nieczytelną tablicę więc zasłaniam żeby się muchy i kurz nie osadzał" :)

I oczywiście odsłaniasz przy fotoradarze :kox::decayed:

Oczywiście że tak to by było niezgodne z przepisami. :mysli:

Opublikowano

dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... :decayed: ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć. :evil:

Opublikowano

Ludzie ale przecież nie dostaje się mandatu co dnia...

Zaraz znajdzie się jakiś sposób na samochody z wideo rejestratorami (więcej ramp :polew:)

Ostatnio głośno było o gościu któremu zrobiono zdjęcie i postanowił wraz z zoną rozdpierdzielić fotoradar (ponoć za te wykroczenie byłby komplet punktów)i pech że podjechała straż miejska.Gość narobił szkody za 200tyś zł i jak myślicie kto za to zapłaci???

Opublikowano

dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... :decayed: ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć. :evil:

no co miesiac to moze nie :D ale juz trasa do warszawy gdyby nie CB radio i czujnosc to moglaby sie skonczyc zabraniem prawka po jednym kursie...

tak, tak wiem. mozna jechac zgodnie z przepisami. tylko wtedy podroz gd-wawa zajmie z 8godzin a ja czasto musze obrocic w jeden dzien i jeszcze cos pozalatwiac w stolicy.

a fotoradary to moga stawiac jak bede mial wybor w postacie nawet platnej autostrady gdize w ludzkich warunkach, bez lamania przepisow bede mogl przejechac te 350km w czasie 3godz. na calym swiecie to jest norma. a u nas jest jak jest i trzeba sobie radzic w danych okolicznosciach...

Opublikowano

Ja jeżdżę na CB i na nawi jak nie znam trasy.

Dzięki CB wiem gdzie są niebiescy koledzy, a dzięki nawi wiem gdzie ładnie się uśmiechać :)

Opublikowano

a dzięki nawi wiem gdzie ładnie się uśmiechać :)

wiesz , kazdy fotoradar i tak jest wczesniej oznakowany. tyle ze np na trasie świecie-torun one stoja doslownie co 3 kilometry. mijasz jeden a juz masz znak ze stoi nastepny... co z tego ze wiem gdzie sa maszty jak nie wiem ktory mi pstryknie fote a ktory mozna olac. dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Opublikowano

No właśnie nie każdy, w mojej okolicy są 3 aktywne i nieoznakowane. A te oznakowane to jeszcze nigdy nie były aktywne. A nie jeden jest aktywny dość często w Paprotni i on jest oznakowany. A nieoznakowane są na trasie między sochaczewem a ruszkami (między dwoma rondami stoją dwie sztuki), dalej między Ruszkami a Wyszogrodem jest za Młodzieszynem nieoznakowany aktywny (prawie zawsze), i jeszcze na tej trasie stoją 2 oznakowane i nigdy nie były aktywne.[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:29_________________________________________________A apropo antyradaru to już by było 4 urządzenie które by gadało/piszczało. To już za dużo. Już teraz nie wiem czego słuchać jak wszystkie 3 zaczynają gadać.

Opublikowano

dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Zwykłego antyradaru ? Tylko żebyś się kiedyś nie zdziwił - może i taki zwykły wykryje Fotorapida (te szare słupy), ale myślę, że możesz się zdziwić jeżeli na trasie będzie coś innego typu AD9 lub Multanova 6F, których wiązka jest kilkakrotnie mniejszej mocy i jest dużo trudniejsza do wykrycia.

Opublikowano

dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Zwykłego antyradaru ? Tylko żebyś się kiedyś nie zdziwił - może i taki zwykły wykryje Fotorapida (te szare słupy), ale myślę, że możesz się zdziwić jeżeli na trasie będzie coś innego typu AD9 lub Multanova 6F, których wiązka jest kilkakrotnie mniejszej mocy i jest dużo trudniejsza do wykrycia.

wiesz , nie zalezy mi na technologii stealth :P po prostu wkurza mnie ilosc pustych slupow i zalezy mi tylko na odroznieniu pustych od pelnych.

przed rozstawianymi lepszymi radarami najczesciej ostrzeze mnie CBradio.

no i bez przesady nie jezdze nonstop 200 na godzine wiec tu nie chodzi o piratowanie, tylko przy tej ilosci kilometrow ktora robie warto zrobic wszystko zeby zmniejszyc szanse na punkty. i tylko o zmniejszanie szansy chodzi. wiec tak jak mowisz - pewnie sie nieraz "zdziwie". tak jak majac CB mozna sie nadziac na "suszare" tak i fotoradar mozna przeoczyc. ale szansa mniejsza.

po malu czuje sie wsiadajac do auta jakbym na jakas wojne ruszal bo trzeba uruchomic tyle systemow obronnych...

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.