Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ściąganie w prawo w A4 B8


Siumkaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam taki problem, że moje auto po puszczeniu kierownicy ściąga na prawą stronę. Nie dzieje się to gwałtownie i od razu.

oto co zrobiłem do tej pory:

 

1. Szarpaki, wszystko sprawdzone na 2 stacjach diagnostycznych, brak jakiegokolwiek luzu.

2. Zbieżność, na zbieżności powiedzieli mi, że są minimalne odchyłki, ale wszystko jest w granicy normy, ale jako że już byłem na miejscu to wyregulowali tak jak być powinno.

 

mozliwe ze to może być coś z oponami? Mam Dębice frigo 2, jeżdżę na nich 2 sezon dopiero i zauważyłem w sumie ze wulkanizator założył mi te co w tamtą zimę miałem z tyłu to założył mi je na przód. Może to mieć jakikolwiek wpływ na to, że auto ściąga w prawo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień koła to się przekonasz czy to wina opon. Oczywiście koła dobrze wyważone i z prawidłowym ciśnieniem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdz takie podstawowe rzeczy jak koła ciśnienie opon, może wpadłeś w jaka dziurę i opona jest uszkodzona a ty o tym nawet nie wiesz, jakieś inne dolegliwości jakieś wibracje drgania ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie i opony są ok. Nawet na ustawieniu zbieżności sprawdzał ile jest ciśnienia w każdym kole i oglądał opony na podnośniku. Jedyna opcja jaką teraz mi została to zamiana kół przednich na tylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Antek50 napisał(a):

Właśnie sprawdz takie podstawowe rzeczy jak koła ciśnienie opon, może wpadłeś w jaka dziurę i opona jest uszkodzona a ty o tym nawet nie wiesz, jakieś inne dolegliwości jakieś wibracje drgania ?

Nie ma żadnych drgan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...