Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Centralny sam otwiera drzwi


NanYeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauważyłem że podczas wciskania hamulca buczy pompka od centralnego :blink: dzieje sie tak tez przy wbiciu wstecznego i przy kierunkach . Gdy wcisne rygielek podczas jazdy to wyskakuje. Dzisiaj rano ide do samochodu i szok, drzwi były otwarte :shocked:. Po dojechaniu do pracy drzwi nie chcialy się zamknąc z pilota, kluczykiem zamknąłem a te odrazu sie otwierały, za któryms razem zaskoczyło i sie jakos zamkneły. gdy wyszedlem z pracy drzwi byly otwarte. Spotkał sie już ktoś z czymś takim? dodam że elektromechanik był w szoku i nic nie poradził. Układ jest szczelny, alarm odłaczony i nadal to samo. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz jeszcze kostkę przy zamku kierowcy i w klapie bagażnika.

Jeśli pomimo to dalej sam się będzie otwierał, to zostaje sprawdzenie instalacji centralnego zamka, podmiana pompki od centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rownież bym zaczął od sprawdzenia pompki i ewentualnie jej podmiany na krótką chwilę od kogoś innego.Skoro buczy Ci pompka od centralki jak wciszniesz hamulec to możesz mieć taką opcje SHAVE LOCK :mysli: musisz coś pogrzebać w elektryce,pompka skądś dostanie nie powołany sygnał który powoduje otwarcie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro spróbuje podmienić pompkę ale wydaje mi się że jest dobra, a kostka od bagażnika to która to? [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:17_________________________________________________a jednak to pompka, wyjąłem centralke z bagaznika i zobaczyłem że są zimne luty, przelutowalem i wszystko gra :good:

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...