Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nagle przestało działać ogrzewanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od kilku dni zauważyłem brak działania nagrzewania. Klima chodzi, wiatraki się kręcą natomiast nie działa ogrzewanie. Mam klimatronik. Od czego zacząć poszukiwania usterki?

Opublikowano
Od czego zacząć poszukiwania usterki?

Od kodów klimatronika :cool:

Daj znać co wyjdzie - będziemy myśleć dalej ;)

Opublikowano

Jaką pokazuje temperaturę silnika? Może coś z nagrzewnicą ale tak jak radził kolega najpierw zobacz co klimatronik mówi.

Opublikowano
Jaką pokazuje temperaturę silnika? Może coś z nagrzewnicą ale tak jak radził kolega najpierw zobacz co klimatronik mówi.

temp. silnika OK czyli 90oC. po awarii zaczęłoprzez 2 dni znowu grzać tak jakby samo się naprawiło po czym znowu nie grzeje. hmmmm A jak kodami sprawdzić co nie tak?

Opublikowano
Tu masz wszystko co potrzebne ;)

Powodzenia ;)

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=70&highlight=kody+klima

Daj znać co wyczytałeś i pomyślimy ;)

wię tak: nacisnęłem recyr + nawiew górny. pokazało się 1c poczym nacisąłem przycisk recyrkulacji i na przemian pokazują się cyfry 8.5 ; 13.1 ; 15.7

Opublikowano

Więc wychodziłoby tak ;)

Dla 8.5 -->

08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada, *08.5 (zobacz poniżej)

*08.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę

Dla 13.1 -->

13.1 (G114) Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, ciągła przerwa, *13.1 (zobacz poniżej)

*13.1 Silnik klapy nogi/odszraniacz nie może dłużej być sterowany automatycznie, tylko ręcznie

Dla 15.7 -->

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

Masz może vaga?

Tak myślę, że może coś tam wpadło, przestawiło się i klima nie może przestawiać tych klap :( Gdzieś mam taki opis klimatronika może tam znajdziesz gdzie są poszczególne elementy w kyóre dobrze byłoby zaglądnąć ;)

Opublikowano
Więc wychodziłoby tak ;)

Dla 8.5 -->

08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada, *08.5 (zobacz poniżej)

*08.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę

Dla 13.1 -->

13.1 (G114) Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, ciągła przerwa, *13.1 (zobacz poniżej)

*13.1 Silnik klapy nogi/odszraniacz nie może dłużej być sterowany automatycznie, tylko ręcznie

Dla 15.7 -->

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

Masz może vaga?

Tak myślę, że może coś tam wpadło, przestawiło się i klima nie może przestawiać tych klap :( Gdzieś mam taki opis klimatronika może tam znajdziesz gdzie są poszczególne elementy w kyóre dobrze byłoby zaglądnąć ;)

zgadzało by się bo nawiew na nogi nie działał od początku. Kolega podłączył napięcie bezpośrednio na silniczek sterujący tą klapką i ustawił mniej więcej 80 % na szybę 20 % na nogi. Może po tym zabiegu coś się spierniczyło i należy wrócić do punktu wyjścia

Opublikowano

Danynx, No to musisz zabrać się do roboty.

Błąd 8.5 (czasem może być 8.7).

u mnie też to przerabiałem. Wyświetlał się błąd 8.7/8.5. Wyjmujesz schowek (chyba 5 śrub klucz 8 ). Po lewej stronie na dole zobaczysz dwa silniczki. Ten o którym piszesz to prawdopodobnie ten wysunięty w kierunku prawy przód (w moim przypadku tak było) :) Podczas zmiany temp na klimatroniku sprawdź czy steruje klapą. Jeśli nie (lub słabo) demontujesz (przymocowany na 3/4 śruby chyba 6 lub 7). Rozbierasz obudowę i wyjmujesz silniczek. Wyjmij szczotki i przeczyść. Warto przeczyścić też komutator. Składasz do kupy i podłączasz kostkę. Jeśli regulując temp na klimatroniku silniczek reaguje prawidłowo - składasz wszystko w całość i zakładasz schowek :mrgreen:

Tu link o czyszczeniu :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=8719#8719

fdf7d9a84a8c0528m.jpg

Błąd 15.7 u mnie ten błąd wskazywał na padający silnik powietrza, który znajduje się tutaj (fotka już po wyjęciu):

nawiew.jpg

Co do 13.1 mogę powiedzieć tylko tyle:

13.1 (G114) Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, ciągła przerwa, *13.1

Nie spotkałem się z tym nigdy :( Na poniższym rysunku jest to numer 13 moim zdaniem.

Zamieszczam poniżej rysunek wraz z opisem - znając już błędy (od czego powstają) powinieneś już dojść co i jak ;) Każdy silniczek czyści się tak samo :)

silniczki.jpg

Pozdrawiam,

Traviz

Opublikowano

Widzę, że w temacie jesteś oblatany ;) i masz dobrą dokumentację wizualną ;)

Ja jeszcze nie musiałem suię z tym bić ;)

Gdyby ktoś chciał tą dokumentacje to podajcie maile i podeśle ;)

Opublikowano

Slawo80, staram się pomóc jak tylko mogę ;)

Gdyby ktoś chciał tą dokumentacje to podajcie maile i podeśle ;)

O jakiej dokumentacji piszesz ?

Opublikowano

Podaj maila to zobaczysz ;)

Ps. masz fisa u siebie w autku ?

Opublikowano
Podaj maila to zobaczysz ;)

Ps. masz fisa u siebie w autku ?

:arrow: [email protected]

FIS-a mam :P

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.