Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakiej wartości załozyć rezystory do zarówek diodowych do A4 B5


Seba_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was koledzy. Mam problem, ponieważ niedawno założyłem do swojego auta żarówki diodowe i komputer pokazuje ja tak jak by była spalona, a naprawdę świeci.Koledzy z forum doradzili abym wlutował rezystory aby te diodowe żarówki miały większy opór, tylko nie wiem jakie te rezystory założyć (jakie wartości). Wiem ze albo ceramiczne albo z radiatorem, aby się za bardzo nie grzały. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich artykułach koledzy opisują postojów-ki w przednich lampach , u mnie przy wymianie na diodowe bez problemu działają i nie muszę żadnych rezystorów montować, ale chodzi mi jakie rezystory podłączyć do kierunków tylnych i przednich jak wymienię na diodowe żarówki, również chodzi mi jakie rezystory założyć na światła stop razem z postojów-ka . W przypadku żarówki postojowej razem ze stopem to chyba trzeba jakiś większy rezystor założyć ponieważ ta postojów-ka cały czas świeci, a kierunki włącza się raz na jakiś czas wiec tam można założyć rezystory ceramiczne,a na postojów-ki ze stopami rezystory z radiatorem, tylko problem ze nie wiem jakie te rezystory dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie ariel. Czyli rezystory na tył założyć 10W i 100 omów, tylko Ty masz inne Audi i komputer twój działa inaczej niż mój z 98 roku :(

Jeżeli chodzi o dokładne dobranie rezystorów to zapraszam do działu zrób to sam, zamieściłem tam wszystko co potrzebne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...