Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drgania na niskich obrotach w A4 B9 2.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów

otoz 2 tygodnie temu kupiłem b9 2.0 Tfsi na wyprzedaży zrobiłem 700 km i pojawiły się drgania na niskich obrotach szczególnie wyczuwalne na zimnym silniku odczuwalne w podłodze kierowcy i pasażera. 
serwis twierdzi jeździć obserować, co myślicie ? 
drgania są w miarę delikatne ale zauważalne czy to kwestia docierania ?

Opublikowano
26 minut temu, Symbolico napisał(a):

serwis twierdzi jeździć obserować, co myślicie ? 
drgania są w miarę delikatne ale zauważalne czy to kwestia docierania ?

Kupiles nowe auto i jak najbardziej reklamowac nalezy wszystko co nie jest normalne. W Twojej sytuacji najwazniejsze ze zglosiles (zachowaj formularz zgloszenia - czy jak to sie nazywa).

Mysle ze spokojnie mozna poczekac. Jezeli za pol roku nadal bedzie tak samo to zglos ponownie.

P.S. Troche "przykre" ze w nowym audi takie przypadki - choc poczekajmy moze osoby ktore tez mialy nowe sie wypowiedza....

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że nie będą mi wmawiać że to charakterystyczna sprawa dla tej jednostki a wszystko jest tak zestrojone jak miało być :) 

Opublikowano
2 godziny temu, Symbolico napisał(a):

Mam nadzieję że nie będą mi wmawiać że to charakterystyczna sprawa dla tej jednostki a wszystko jest tak zestrojone jak miało być

dlatego ze spokojem daj sobie troche czasu i zglaszaj ponownie jezeli nie ustanie.

Jezeli auto kupiles prywatnie - pamietaj ze masz 2 lata rekojmi (zawsze staraj sie zglaszac tytulem wlasnie rekojmi a nie gwarancji)

Jezeli auto kupiles na firme - masz rok gwarancji (chyba ze audi daje wiecej?)

Opublikowano
  • Autor

Auto jest kupione w leasing gwarancji jest 4 lata lub do 120k km, 

Wyprodukowane niby 30 listopada 2023 więc długo nie stało na placu.
ciekawe czy aktualizacja skrzyni lub silnika może przynieść jakieś rozwiązanie ?

drga silnik na niskich obrotach dopiero po

1 h jazdy wszystko jak w zegarku pracuje. 

Opublikowano
2 minuty temu, Symbolico napisał(a):

drga silnik na niskich obrotach dopiero po

1 h jazdy wszystko jak w zegarku pracuje

Chyba zawsze zimny silnik ma gorsza kulture pracy niz rogrzany, wiec nie przejmuj sie, obserwuj :)

Przy dieslu ja tez to wyczuwa, ze na zimnym sa jakies mininalne gdzies tam wyczuwalne drgania - ale nie nalezy sie moim zdaniem tym przejmowac i to normalne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.