Kupiłem nowe autko miesiąc temu data produkcji to 1 grudzień 2023 na zimnym silnik co 2-3 sekundy wibruje jest to dla mnie nieakceptowalne przy 2k kilometorow planuje wymianę oleju - będę zwracał majstrom z Audi uwagę na ten problem.
Zastanawiałem się czy to nie wynika zbyt niskich obrotów czy mapa silnika nie trzyma go za nisko zaraz po odpaleniu spada na 750-800
2.0 benzyna
Auto jest kupione w leasing gwarancji jest 4 lata lub do 120k km,
Wyprodukowane niby 30 listopada 2023 więc długo nie stało na placu.
ciekawe czy aktualizacja skrzyni lub silnika może przynieść jakieś rozwiązanie ?
drga silnik na niskich obrotach dopiero po
1 h jazdy wszystko jak w zegarku pracuje.
Witam wszystkich forumowiczów
otoz 2 tygodnie temu kupiłem b9 2.0 Tfsi na wyprzedaży zrobiłem 700 km i pojawiły się drgania na niskich obrotach szczególnie wyczuwalne na zimnym silniku odczuwalne w podłodze kierowcy i pasażera.
serwis twierdzi jeździć obserować, co myślicie ?
drgania są w miarę delikatne ale zauważalne czy to kwestia docierania ?