Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działający kluczyk scyzoryk


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku do administratora/moderatora, używając :szukaj: nie znalazłem odpowedzi na moje pytanie więc zakładam nowy wątek, więc proszę o nie usuwanie jego. :rolleyes: Jeżeli problem byl wcześniej poruszany to prszę o link do wątku, bo nie mogę go znaleźć :hi: Otóż dziś zdarzyła się bardzo zła sytuacja, pod domem wysiadam z auta, i zamykam je z kluczyka(scyzoryk) i patrze że nie chce sie zamknąć, tzn nie reaguje. Ale po paru próbach zamknąłem je z myślą ze bateria pada. I zaraz pojechałem do zegarmistrza na wymianę baterii. Z nową baterią scyzoryk wogóle nie działa. Na szczęscie mam zapasowy pilot. I teraz moje pytanie: co sie stało,czy przypadkiem pilot się nie rozprogramował? Bo tak to wygląda. Co mam robić? Ewentualnie jak to naprawić, ile w ASO może to kosztować? Ratujcie mnie!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba słabo szukałeś.

Tu masz przykładowo (nie całkiem identyczny problem ale może pomoże :) )

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78515.0.html;highlight=programowanie

Wpisz w szukajkę scyzoryk lub programowanie lub kluczyk lub ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj czegoś takiego. Rozumiem, że wymieniłeś baterię, a kluczyk wcześniej normalnie działał.

Wsiądź do auta.

Włącz zapłon.

Wciśnij przycisk na kluczyku (obojetnie który) i trzymaj chwilę (5-10 s)

Wyłącz zapłon i sprawdź, czy działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac

Sprawdziłem i działa - wielkie dzięki :good: :good: :good:

Jedno uściślenie, metoda jest ok jeżeli wcześniej kluczyk działał i np wymienialiście baterię.

Druga sprawa , ja po trzymaniu przycisku otwierającego cały samochód w dalszym ciągu miałem problem z otwieraniem bagażnika ze środkowego przycisku. Ta sama operacja dla środkowego przycisku przyniosła pożądany skutek:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac

Sprawdziłem i działa - wielkie dzięki :good: :good: :good:

Jedno uściślenie, metoda jest ok jeżeli wcześniej kluczyk działał i np wymienialiście baterię.

Druga sprawa , ja po trzymaniu przycisku otwierającego cały samochód w dalszym ciągu miałem problem z otwieraniem bagażnika ze środkowego przycisku. Ta sama operacja dla środkowego przycisku przyniosła pożądany skutek:)

Pozdro

To samo trza bedzie zrobić np. po odłaczeniu akumulatora ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...