Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak logo stacji radiowych w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

 

Posiadam Audi A4B9, jednostka MHI2Q, wersja oprogramowania: MHI2Q_ER_AUG22_P5092.

 

Auto zostało ściągnięte z USA, importer zrobił dla mnie konwersję, ale od tamtej pory nigdy nie były widoczne loga stacji radiowych.

 

Sprawdzałem za pomocą VCDS, wartość adaptacji w 5F dla IDE03471-ENG126993-Fahrzeugkonfiguration-Station_Logo_DB_Mode - wynosi 1.

 

Kiedyś, przy okazji wizyty w Mobilne Kodowanie Aut w Poznaniu, Filip, za pomocą M.I.B. próbował mi to poprawić, ale bez rezultatów.

 

Z tego co widzę, baza Gracenote jest ustawiona na North America. Czy to może być jakiś problem w kontekście logotypów? Ona dotyczy tylko okładek albumów, tak?

 

Czy macie może jakieś pomysły od czego zacząć? Posiadam VCDS/VCP/ODIS/OBD11.

 

Dziękuje bardzo z góry i pozdrawiam.

IMG_7254.jpeg

IMG_7252.jpeg

IMG_7253.jpeg

IMG_7146.jpeg

Opublikowano

Było, użyj szukaj.

Opublikowano

trzeba dograć żadnym z tych narzędzi tego nie dograsz , potrzebny dlink usb eth adapter 

Opublikowano
  • Autor

Hej,

 

Alduric, dzięki za odpowiedź, ale uwierz mi, że użyłem wyszukiwarki.

 

Co wczoraj zrobiłem, to wrzuciłem na kartę SD plik: MQB2_Europe_v1.10.44_for_converted_MIBs.7z i zainstalowałem. Nadal brak logotypów.

 

Deniro, posiadam również taki adapter i kabel eth (jestem informatykiem, więc to dla mnie nie problem, żeby podłączyć się po sieci do auta). Czy to jakaś tajemna wiedza (odpłatna) czy jest ogólnodostępna, którą możesz się podzielić?

 

Dziękuję z góry.

 

 

IMG_7270.jpeg

IMG_7268.jpeg

IMG_7269.jpeg

Opublikowano

mozemy sie polaczyc zdalnie i uruchomic

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 6.10.2024 o 17:25, binkz napisał(a):

Hej,

 

Posiadam Audi A4B9, jednostka MHI2Q, wersja oprogramowania: MHI2Q_ER_AUG22_P5092.

 

Auto zostało ściągnięte z USA, importer zrobił dla mnie konwersję, ale od tamtej pory nigdy nie były widoczne loga stacji radiowych.

 

Sprawdzałem za pomocą VCDS, wartość adaptacji w 5F dla IDE03471-ENG126993-Fahrzeugkonfiguration-Station_Logo_DB_Mode - wynosi 1.

 

Kiedyś, przy okazji wizyty w Mobilne Kodowanie Aut w Poznaniu, Filip, za pomocą M.I.B. próbował mi to poprawić, ale bez rezultatów.

 

Z tego co widzę, baza Gracenote jest ustawiona na North America. Czy to może być jakiś problem w kontekście logotypów? Ona dotyczy tylko okładek albumów, tak?

 

Czy macie może jakieś pomysły od czego zacząć? Posiadam VCDS/VCP/ODIS/OBD11.

 

Dziękuje bardzo z góry i pozdrawiam.

IMG_7254.jpeg

IMG_7252.jpeg

IMG_7253.jpeg

IMG_7146.jpeg

Czy poradziłeś sobie z tematem? Mam to samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.