Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alduric

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alduric

  1. Wiem, chciałem żeby sam do tego doszedł droga nakierowania na konkretne fakty.
  2. Oddaj to gazownikowi któremu się chce, bo zobaczyli bagno i cię spławili.
  3. 20cm wężyków to chyba w stodole Ci ten gaz zakładali.
  4. Nietypowy dziwny problem pojawił się u mnie ostatnio, po odpaleniu grzania po stronie pasażera, słyszę co jakiś czas wraz ze wzrostem temperatury, trzask co jakiś czas, zakładam poszerzający się gdzieś plastik...A to nie pierwsza moja B6, ktoś miał podobny problem? Gdzie szukać? Irytujący temat.
  5. no zniszcz boczek i próbuj odryglować drzwi, jak ci sie nie uda to i tak drzwi musisz kupic nowe
  6. Nie bo masz wystający rant i mechanizm zamka w wgłębieniu.
  7. Żeby się dostać jakkolwiek do zamka to czeka cie zdjecie całego boczka i cięcie blachy drzwi, nie udało mi się inaczej odryglować moich.
  8. Od strony kierowcy nie da rady, jest śruba na dole drzwi, nie ma do niej dostępu jak drzwi są zamknięte. Reszta drzwi jej nie ma.
  9. Zostaje Ci niestety cięcie boczka, dewastacja drzwi i dobranie się do mechanizmu. Przerąbana sprawa, przerabiałem temat
  10. Just a moment... WWW.MEDIAFIRE.COM Masz
  11. 8E0862393
  12. Tylko cię cieszyć ?
  13. Zrób chemią test upg, jak wyjdzie negatywny to woda.
  14. Na prowadnicy i bagnecie masz numery, potwierdź że są właściwe. 3.5 - 3.7 litra to poziom prawidłowy. Skoro wlałeś ponad 4 to docierasz do granicy max. Wszystko się zgadza. Nie wlewa się oleju do ' maxa '.
  15. Alduric odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B9
    To zrób nastawy podstawowe.
  16. Alduric odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B9
    Może w złą stronę wsadzony filtr?
  17. Odłącz jej wtyczke i zobacz czy ustało
  18. Oddaj auto na solidne czyszczenie?
  19. Manometr sprawny? Dobrze go wsadziłeś w gniazdo świecy? Na gwint jest? Na gumę?
  20. No pewnie nic nie wiem? Nie masz kompresji wedle wskazań.
  21. Bo tam nie istnieje kompresja
  22. Wygłupiłem się w takim razie, wybacz kolego! Poszukam Ci tej wtyczki kamery w takim razie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.