Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korekty długoterminowe w Audi A4 B7 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakie macie korekty długoterminowe w waszych 2.0t? Grupa 032

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie było 10.2%, ostatnio byłem po inne Audi A4 B7 2.0T BUL i było tam 2.2%
Oba Q

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.11.2024 o 23:48, Vortuks napisał(a):

U mnie było 10.2%, ostatnio byłem po inne Audi A4 B7 2.0T BUL i było tam 2.2%
Oba Q

Myślisz, że takie korekty są ok i można śmiało jeździ ? U mnie jest koło 6 % i tak mnie to zastanawia.

 

Opublikowano

U mnie zazwyczaj jest kolo 7%.  Choć potrafi się wahać między +5,5 a +9%.

Wiadomo najlepiej jakby było blisko 0%. 

Edytowane przez Gregorski3

Opublikowano
3 hours ago, damek77 said:

Myślisz, że takie korekty są ok i można śmiało jeździ ? U mnie jest koło 6 % i tak mnie to zastanawia.

 

Definitywnie nie ? Szukam wycieku, bo na pewno mam lewe powietrze. Jak robiłem wykresy przy logach dynamicznych, to przy 5k RPM pokazuje mi 25% 

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Vortuks napisał(a):

Definitywnie nie ? Szukam wycieku, bo na pewno mam lewe powietrze. Jak robiłem wykresy przy logach dynamicznych, to przy 5k RPM pokazuje mi 25% 

 

Opublikowano
  • Autor

Widzę ,że większość tych 2.0t boryka się z tym problemem. Też już wszystko uszczelniłem co jest możliwe a dalej koło 6% jest

 

Opublikowano
43 minutes ago, damek77 said:

Widzę ,że większość tych 2.0t boryka się z tym problemem. Też już wszystko uszczelniłem co jest możliwe a dalej koło 6% jest

 

Widziałem ostatnio A4 B7 BUL jak pisałem z wartościami 2% - więc się da :D

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Vortuks napisał(a):

Widziałem ostatnio A4 B7 BUL jak pisałem z wartościami 2% - więc się da :D

To pogratulować determinacji, a mówił co dokładnie zrobił, że ma taką korektę? Bo mi już się wydaje, że może to od tych wtrysków 

 

Opublikowano
10 hours ago, damek77 said:

To pogratulować determinacji, a mówił co dokładnie zrobił, że ma taką korektę? Bo mi już się wydaje, że może to od tych wtrysków 

 

Niestety nie - to było auto do sprzedaży (Malbork) - podjechałem, bo chciałem z bratem kupić drugie :D

Edytowane przez Vortuks

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Vortuks napisał(a):

Niestety nie - to było auto do sprzedaży (Malbork) - podjechałem, bo chciałem z bratem kupić drugie :D

Rozumiem, to fajne silnik. Spora moc z dużym potencjałem przy nie dużym spalaniu?

Opublikowano
1 hour ago, damek77 said:

Rozumiem, to fajne silnik. Spora moc z dużym potencjałem przy nie dużym spalaniu?

Trochę off-top robię, ale wrzucę informację. Niedługo będę zabierał się za kompletną analizę działania silnika i sprawdzał u siebie wszystkie możliwe elementy powodujące problem z podciśnieniem w 2.0T FSI. Jak znajdę coś ciekawego, to dam Ci znać na PW(lub nawet zrobię ładny post na forum, opisujący co i jak).

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Vortuks napisał(a):

Trochę off-top robię, ale wrzucę informację. Niedługo będę zabierał się za kompletną analizę działania silnika i sprawdzał u siebie wszystkie możliwe elementy powodujące problem z podciśnieniem w 2.0T FSI. Jak znajdę coś ciekawego, to dam Ci znać na PW(lub nawet zrobię ładny post na forum, opisujący co i jak).

Godzinę temu, Vortuks napisał(a):

Trochę off-top robię, ale wrzucę informację. Niedługo będę zabierał się za kompletną analizę działania silnika i sprawdzał u siebie wszystkie możliwe elementy powodujące problem z podciśnieniem w 2.0T FSI. Jak znajdę coś ciekawego, to dam Ci znać na PW(lub nawet zrobię ładny post na forum, opisujący co i jak).

Będę bardzo wdzięczny za takie informację?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.