Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od czego jest ta wtyczka w Audi A4 B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od czego jest ta wtyczka od podświetlania popielniczki jest przy lewarku a ta wtyczka od czego może być ? 

att.P5kJWgyuOP-ua5NcgRSwCNKx0Wo4SzO-Hk64quJQXOc.jpeg

Rozwiązane przez P.Wiśnia

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Jest kilka opcji:

- podświetlenie ikony cupholdera/wizytownika

- oświetlenie wnętrza popielniki

- podświetlenie przestrzeni za popielniczką (tylko 1 din)

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, P.Wiśnia napisał(a):

Jest kilka opcji:

- podświetlenie ikony cupholdera/wizytownika

- oświetlenie wnętrza popielniki

- podświetlenie przestrzeni za popielniczką (tylko 1 din)

Kabel od cupholdera i wizytownika mam na górze oświetlenie popielniczki jest tam gdzie lewarek jest wtyczka czyli zostaje ostatnia opcja ja mam 2din więc dlatego kabel jest luźno 

Opublikowano
2 minuty temu, Kacper000 napisał(a):

Kabel od cupholdera i wizytownika mam na górze oświetlenie popielniczki jest tam gdzie lewarek jest wtyczka czyli zostaje ostatnia opcja ja mam 2din więc dlatego kabel jest luźno 

Czyli kiedyś miałeś 1 din.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, P.Wiśnia napisał(a):

Czyli kiedyś miałeś 1 din.

Tak

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, P.Wiśnia napisał(a):

Czyli kiedyś miałeś 1 din.

Rozbierałem tunel bo miałem 1din ale docinany był pod 2din ale tamten się zniszczył i kupiłem tunel 2din z b7 razem z popielniczka i jescze jest problem taki że już nie mam tej starej zapalniczki która się chowa tylko ta co jest na stałe i jak podłączyłem wtyczkę to nie działa podświetlanie ale zapalniczka działa wiesz może czemu ? 

Opublikowano
  • Rozwiązanie

Jeżeli przepiąłeś piny to problemem jest dioda albo przewód podświetlenia idący do kostki.

 

Jeżeli nie to możesz spalić instalacje.

Masa oraz zasilanie podświetlenia jest zamienione w zapalniczkach od b7.

 

B6:

image.png.0aa56e370d32795f5d9141fda298b285.png

 

B7:

image.png.e29a77b696bc1b497aee5c7c304d5af3.png

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Jeżeli przepiąłeś piny to problemem jest dioda albo przewód podświetlenia idący do kostki.

 

Jeżeli nie to możesz spalić instalacje.

Masa oraz zasilanie podświetlenia jest zamienione w zapalniczkach od b7.

 

B6:

image.png.0aa56e370d32795f5d9141fda298b285.png

 

B7:

image.png.e29a77b696bc1b497aee5c7c304d5af3.png

Zapalniczka działa tylko na wyłączonych światłach pokażesz dokładnie które piny pozamieniać ? 

IMG_4515.jpeg

Opublikowano

Kable po obu stronach połączenia muszą być takie same.

Piny wyciągniesz za pomocą wyjmaków.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc ? po zmienieniu pinów zapalniczka chodzi temat zamknięty ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.