Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korekty w Audi A4 B6 1.8T BFB LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co myślicie o tych korektach są robione na LPG 1.8T BFB

 

IMG_4893.jpeg

Edytowane przez Kacper000

Opublikowano

Ubogo.

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Ubogo.

Pojeżdżę na benzynie i zobaczę czy coś się zmienia 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Kacper000 napisał(a):

Pojeżdżę na benzynie i zobaczę czy coś się zmienia 

Jak zmieni to trzeba stroić chyba lpg

Opublikowano

Skasuj błędy w sterowniku silnika, pojeździj na benzynie i zobacz jak będzie, jak w okolicach 0 to wyreguluj LPG.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Skasuj błędy w sterowniku silnika, pojeździj na benzynie i zobacz jak będzie, jak w okolicach 0 to wyreguluj LPG.

Dobra będę dawał znać jak sytuacja ile wystarczy że zrobię na benzynie ok 10km?

Opublikowano
1 minutę temu, Kacper000 napisał(a):

Dobra będę dawał znać jak sytuacja ile wystarczy że zrobię na benzynie ok 10km?

Wystarczy że logi zrobisz i przejedziesz się kawałek i będzie widać czy na benzynie jest ok.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, pelonek1 napisał(a):

Wystarczy że logi zrobisz i przejedziesz się kawałek i będzie widać czy na benzynie jest ok.

Dobra dzięki dam znać dzisiaj jescze to porobię i wrzucę zdjęcia jak wygląda na benzynie 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał(a):

Wystarczy że logi zrobisz i przejedziesz się kawałek i będzie widać czy na benzynie jest ok.

A więc przejechałem 35 km na benzynie i przed jazdą usunąłem kody błędów w sterowniku mimo że ich nie było i oto wyniki wydaje mi się że bardzo dobrze 

Opublikowano
  • Autor

IMG_4897.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda grupa 1 na LPG odrazu po skasowaniu błędów w sterowniku.Teraz przejeżdżę ok 40km i zobaczę jak grupa 32 

Opublikowano
  • Autor

I co o tym myślicie ?

Opublikowano

Logi dynamiczne zrób na benzynie i LPG podczas jazdy a nie w postoju. Wszystko masz opisane w dziale diagnostyka. Z tego co tu wrzucasz to wygląda, że na benzynie jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Byłem u gazownika poprawił mi sondę jałowych obrotów ale tak ogólnie mówił że mapa jest ok i że 14,8 długo terminowa będzie tak się robić i żebym t tym się nie przejmował skoro nie mam błędu ubogiej mieszanki i mam w LPG samoadaptacje na stagu 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak jest 14,8 długoterminowe to nie jest dobrze wystrojone. Pytanie co się dzieje pod obciążeniem/wot. Autoadaptacja do wyłączenia bo robi więcej szkody i pożytku, trzeba ręcznie porządnie wystroić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.